Osvaldukas

Xbox 360 Slim pagrindinės plokstės gedimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai, norėjau paklausti dėl Xbox 360 slim pagrindinės plokštės (schemos). Praeita savaite xbox veikė lygtai normaliai, bet pas mane rgh čipas yra įrašytas su frestyle dasboard puslapiu ir automatiškai rodo man apsaugos sistema, kai pamačiau, kad procesorius kaista iki 70°C, jį išardžiau ir pamačiau and schemos degą raudoną lemputė po hhd disku. Patikrinau procesoriaus termopasta ir pamačiau, kad ji vos sukėtėjo ir neatlieka savo funkcijos, nuvažiavau iki Molo nusipirkau termopastos užtepiau, surinkau, bandau pajungti Xbox ji toliau degą. Ant Xbox konsolės rodo, kad veikia, bet ant televizoriau nieko nerodo, pagridinis mygtukas sviečia žaliai, nėra jokio Prod, įjungiu pultelį jis pradeda mirksėti pažiuriu pro aušinimo propelerį, matau vis dar degą raudona lemputė ir mirksi žalia lemputė ant schemos. Gal galit padeti duokit man informacijos. Labai busių dėkingas. Jeigu reikės galėsiu ikelti nuotraukas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neatnaujinai kartais xboxo softo ? numusei rgh'a jei dega raudona ir nemirksi zalia neuzglichina xboxo, viskas ok tik jei nieko nedarei tada blogai su chipu ir reik ziuret ar laidai gerai stovi, ar viskas gerai prilituota ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neatnaujinai kartais xboxo softo ? numusei rgh'a jei dega raudona ir nemirksi zalia neuzglichina xboxo, viskas ok tik jei nieko nedarei tada blogai su chipu ir reik ziuret ar laidai gerai stovi, ar viskas gerai prilituota ir t.t

Ačiū už informacija manau,man itarimas kyla ant raudonu  laidu gal koks vienas nekontektuoja reikės patikrinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neatnaujinai kartais xboxo softo ? numusei rgh'a jei dega raudona ir nemirksi zalia neuzglichina xboxo, viskas ok tik jei nieko nedarei tada blogai su chipu ir reik ziuret ar laidai gerai stovi, ar viskas gerai prilituota ir t.t.

as atnaujinau softa ir viskas tapati problema dega zaliai ir ekranas nieko nerodo gal turi minciu ka daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.