jmarius

HDMI ir PS4 Slim

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Įdomumo dėliai noriu užklausti. Kaip ten su tuo HDMI yra gi jų versijos pradedant nuo 1.0 ir (1.3) , (1.4) , (2.0) ir (2.1) kuris ten skaito jau net 8k ar 10k raiška net. Gal kas pasijunge esat 2.0 prie TV HDMI kabeli, jaučiasi skirtumas su 4k HDR teliku kažkoks, ar čia nepajausi skirtumo tarp 1.4 ir 2.0 HDMI versijos pajungus PS4 Slim.1477612.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad slimas ir 4k - no go... tai ir neverta didesnio nei 1.4v hdmi.

Pas mane ps4pro, tai komplekte buvo 2.0v hdmi laidas, kaip suprantu norint isgaut 4k, reik didesnio pralaidumo, tai be 2.0v niekaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad 2.0 hdmi tinka tas pats laidas kaip ir senesmėm versijom, tie visi hdmi 2.0 laidai reklama :D kiek žinau hdmi 2.1 reikės naujo kabelio 8k ar 4k 120hz.

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip taip HDMI tinka tas pats kaip ir USB ar i 2.0 ar į 3.0 kiši veiks, skirtumas tik greityje, tai čia tas pats su HDMI. Tik įdomu dėl skirtumo, ar tiesiog reklama, ar ne, dėl to ir įdomu, bet manyčiau vis gi dalykas tikras. Tik iš įrenginio jeigu leidžia 1.4 jungti ir nėra kaip čia dbr pasakyti...reikalavimo aukštesnio, ar kitaip sakant su 1.4 neišspaudi visko ką gali, o tik su 2.0 hdmi kabeliu tada suprantama.. Kažka čia priburiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kur būna prie Ps laidai aš jų nenaudoju nes jų kokybė bloga yra, aš labiau prie kokybės plius ir greitį turi geresni, kai aš naudoju dabar ps4 pro ir TV 4k hdr tai man svarbu kokybė, laidą naudoju tokį http://www.currys.co.uk/gbuk/tv-and-home-entertainment/tv-accessories/cables-and-accessories/sandstrom-s2hdm315-hdmi-cable-with-ethernet-2-m-10115687-pdt.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@jmarius su visais skaitmeninį signalą perduodančiais kabeliais yra 1 iš 2 arba veikia, arba ne. Jeigu siunti signalą iš 1 ir 0 tas brangus kabelis juk nepaims ir nepakeis kažką, kad vaizdas gražesnis būtų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei hdmi laido ilgo reikia tada reik ir kokybės, jei tau metro tik reik tada gali naudoti ir ta pigu, nes man tie pigūs nelaiko, jau gal kokius 5 suvariau, o paskui pradėjau pirkti gerus, tai tie ir laiko iki dabar dar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas HMDI turi savo pralaiduma ir specifikas.priklauso ko tu nori ir kiek tau uztenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kur būna prie Ps laidai aš jų nenaudoju nes jų kokybė bloga yra, aš labiau prie kokybės plius ir greitį turi geresni, kai aš naudoju dabar ps4 pro ir TV 4k hdr tai man svarbu kokybė, laidą naudoju tokį http://www.currys.co.uk/gbuk/tv-and-home-entertainment/tv-accessories/cables-and-accessories/sandstrom-s2hdm315-hdmi-cable-with-ethernet-2-m-10115687-pdt.html

Tai nori pasakyt kad tavo 4k hdr geresnis uz mano 4k hdr su stock hdmi laidu is ps4pro pakuotes? Kuom?? 

Ar man vienam atrodo kad visi tie brangus ladai/jungtys tik marketingo triukas? Mol "padazysiu bisky auksiniais dazais ir uzsimesiu x10 kaina"  :troll:

 

Jei hdmi laido ilgo reikia tada reik ir kokybės, jei tau metro tik reik tada gali naudoti ir ta pigu, nes man tie pigūs nelaiko, jau gal kokius 5 suvariau, o paskui pradėjau pirkti gerus, tai tie ir laiko iki dabar dar

O kaip sugenda hdmi laidas? Kas jam nutinka? Ar tiesiog nerodo ir viskas...

Mano china 5m 2.0v hdmi kazkaip ne iskart nori veikt su 4k tv ir PC... Nors gal cia ir vga jau nebepavelka ar kazka...

 

kiekvienas HMDI turi savo pralaiduma ir specifikas.priklauso ko tu nori ir kiek tau uztenka.

as kazka girdejas kad tos versijos hdmi tai yra tik sertifikavimas, ta prasme kad uzrasas 1.4v nereiskia kad jis negali palaikyt 2.0v specs'u, jo paprasciausia nechekino su aukstesniais kriterijais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nori pasakyt kad tavo 4k hdr geresnis uz mano 4k hdr su stock hdmi laidu is ps4pro pakuotes? Kuom?? 

Ar man vienam atrodo kad visi tie brangus ladai/jungtys tik marketingo triukas? Mol "padazysiu bisky auksiniais dazais ir uzsimesiu x10 kaina"  :troll:

 

O kaip sugenda hdmi laidas? Kas jam nutinka? Ar tiesiog nerodo ir viskas...

Mano china 5m 2.0v hdmi kazkaip ne iskart nori veikt su 4k tv ir PC... Nors gal cia ir vga jau nebepavelka ar kazka...

 

as kazka girdejas kad tos versijos hdmi tai yra tik sertifikavimas, ta prasme kad uzrasas 1.4v nereiskia kad jis negali palaikyt 2.0v specs'u, jo paprasciausia nechekino su aukstesniais kriterijais.

tai tu nori pasakyt visi durni ir Sony debilai,nes galint deti 1,4 laida jie deda brangesni 2.0? 1.4 version, 10.2GB transfer rate+garso standartai yra.2.0 HDMI cable supports transmission rates up to 18 Gbit/s.

laido ilgis labai riboja kokybe,tam yra sertifikatai,kad su tuo laidu jis veiks kokybiskai.nes kuo ilgesnis laidas,tuo efektyvumas krenta duomenu perdavimui.cia pilna literaturos internete,amazon atsidaryt ir paskaityk zmoniu nuomones ir patirtis.

pats asmeniskai pirkau sita https://www.amazon.co.uk/KabelDirekt-Cable-compatible-Highspeed-Ethernet/dp/B00SWYTDJU/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1486323311&sr=1-3&keywords=KabelDirekt+1.5m+HDMI+Cable 4.8 zvaigzdes.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tu nori pasakyt visi durni ir Sony debilai,nes galint deti 1,4 laida jie deda brangesni 2.0? 1.4 version, 10.2GB transfer rate+garso standartai yra.2.0 HDMI cable supports transmission rates up to 18 Gbit/s.

laido ilgis labai riboja kokybe,tam yra sertifikatai,kad su tuo laidu jis veiks kokybiskai.nes kuo ilgesnis laidas,tuo efektyvumas krenta duomenu perdavimui.cia pilna literaturos internete,amazon atsidaryt ir paskaityk zmoniu nuomones ir patirtis.

pats asmeniskai pirkau sita https://www.amazon.co.uk/KabelDirekt-Cable-compatible-Highspeed-Ethernet/dp/B00SWYTDJU/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1486323311&sr=1-3&keywords=KabelDirekt+1.5m+HDMI+Cable 4.8 zvaigzdes.

Tamsta norit pasakyt kad prie ps4pro pridedamas tik 1.4v laidas?

As sakau kad sony yra ne debilai ir prie 4k konsoles pridejo laida kuris atitinka hdmi 2.0 standarta.

O greiciausia tai deda ta pati laida kaip senesniem ps4, tik patikrino ar jis paveza 4k HDR bandwidth'a  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tamsta norit pasakyt kad prie ps4pro pridedamas tik 1.4v laidas?

As sakau kad sony yra ne debilai ir prie 4k konsoles pridejo laida kuris atitinka hdmi 2.0 standarta.

O greiciausia tai deda ta pati laida kaip senesniem ps4, tik patikrino ar jis paveza 4k HDR bandwidth'a  :D

 "ta prasme kad uzrasas 1.4v nereiskia kad jis negali palaikyt 2.0v specs'u" 

tai mano atsakymas ir buvo,ar jie durni kad deda brangesni laida jei galetu pigesni? tai yra,jie deda 2.0,o ne 1.4 :)

mano galva aiskiai jie nera durni,todel matyt yra skirtumas tarp hdmi 1,4 ir 2,0 ir del to jie deda 2,0.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 "ta prasme kad uzrasas 1.4v nereiskia kad jis negali palaikyt 2.0v specs'u" 

tai mano atsakymas ir buvo,ar jie durni kad deda brangesni laida jei galetu pigesni? tai yra,jie deda 2.0,o ne 1.4 :)

mano galva aiskiai jie nera durni,todel matyt yra skirtumas tarp hdmi 1,4 ir 2,0 ir del to jie deda 2,0.

Na as ten turejau omenyje kad kai dar nebuvo 2.0 standarto, kai max standartas buvo 1.4. Tas ir yra kad fiziskai visu standartu hdmi identiski, tai perkant nauja tenka pasitiket pardaveju, arba kaip tu ir sakiai, klausytis ka zmones atsiliepia :)

Pasiskaites kelis straipsnius supratau kad nereikia skubet pirkt naujo hdmi laido pirma reik pasitikrint, senasis laidas GREICIAUSIA atitiks 2.0 Ir kaip gerai perskaiciau jai vienos firmos "cheap" laidas neveikia su 4kHDR, tai kitos firmos "cheap" laidas tikrai veiks! :D

Vat idomumo delei reik atlikt eksperimenta, kazkur metosi senas senas laidas, berods 1.3 versijos buvo kai pirkau, pasijungsiu ir paziuresim ka ps4 pro pasakys  :idea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ten turejau omenyje kad kai dar nebuvo 2.0 standarto, kai max standartas buvo 1.4. Tas ir yra kad fiziskai visu standartu hdmi identiski, tai perkant nauja tenka pasitiket pardaveju, arba kaip tu ir sakiai, klausytis ka zmones atsiliepia :)

Pasiskaites kelis straipsnius supratau kad nereikia skubet pirkt naujo hdmi laido pirma reik pasitikrint, senasis laidas GREICIAUSIA atitiks 2.0 Ir kaip gerai perskaiciau jai vienos firmos "cheap" laidas neveikia su 4kHDR, tai kitos firmos "cheap" laidas tikrai veiks! :D

Vat idomumo delei reik atlikt eksperimenta, kazkur metosi senas senas laidas, berods 1.3 versijos buvo kai pirkau, pasijungsiu ir paziuresim ka ps4 pro pasakys  :idea:

taip ir padaryk.as turiu 1,4,bet tingiu tikrint.beje,tikrink su HDR,tada buna "lubos".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.