Magnitas

Sonic Forces / Sonic Mania

Rekomenduojami pranešimai

3fe87a4aa7e4.jpg
 
Sonic Force
Kūrėjas: Sonic Team
Leidėjas: Sega
Žaidimo variklis: Hedgehog Engine 2
Žanras: Action / Platform
Režimai: SP
Išleidimo data: 2017 11 07
Reitingas:
Puslapis:

 
---
 
Sonic Mania
Kūrėjas: PagodaWest Games / Headcannon / Christian Whitehead
Leidėjas: Sega
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Platform
Režimai: SP
Išleidimo data: 2017 08 15
Reitingas:
Puslapis:

 

Sonic Forces takes place in a world on the brink of destruction at the hands of Dr. Eggman. Sonic and his friends fight a losing battle to save the world until Classic Sonic mysteriously resurfaces once again from Sonic's past to aid in the rebellion.

The gameplay in Sonic Forces is broken up in to three styles. The first two are very similar to Sonic Generations; Modern Sonic is controlled from a behind-the-back viewpoint, where players use boost to smash through obstacles and run at high speed. Classic Sonic is more similar to the original Sega Genesis games, with a side-scrolling viewpoint and a greater focus on jumping around on platforms.

At the time of this writing, nothing is known about the third gameplay style in Sonic Forces. A third character has been teased in silhouette, and it's likely they are related to the third gameplay style.

 

Sonic Mania is an all-new adventure with Sonic, Tails, and Knuckles full of unique bosses, rolling 2D landscapes, and fun classic gameplay.

200558_7jicMjezNN_sonicforces_classicson
 
200559_WQynTygHY7_sonicforces_classicson
 
200560_7s483QSn3o_sonicforces_classicson
 


 

 
Man asmeniskai Sonic'as niekad nepatiko. :) Nezinau.. Turbut del to, kad man patinka viska graziai surinkti zaidime ir t.t. Kaip kokiam Ratchet & Clank. O cia reikia begti greitai ir viskas vyksta chaotiskai. Pamenu sena dali kur buvo vanduo ir reikejo burbulus gaudyti, kad likti gyvam. Ta dalis ir ta zona paliko man trauma atmintyje. :D Na, bet tegul kuria. Yra daug kam jis patinka. Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip...man irgi vienodai,kad jį kuria,kelis kart esu bandęs žaisti kelias jo skirtingas dalis,tačiau nei viena neužkabino...na gal viena sąlyginai ir buvo užkabinusi zilitoninių diskečių laikais kai su kaimynu buvom savaitei pasimainę :) tada kiekvienas žaidimas buvo ko gero kitaip vertinamas nei dabar,tad sąvotiškai buvo įdomu tokį žaidimą išbandyti,tačiau tiksliai pamenu,kad aš jo neperėjau...  :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sonic_Forces_logo.png

 

Kūrėjas: Sonic Team

Leidėjas: Sega

Žaidimo variklis: Hedgehog Engine 2

Žanras: Action / Platform

Režimai: SP

Išleidimo data: 2017 -- --

Reitingas:

Puslapis:

 

 

200558_7jicMjezNN_sonicforces_classicson

 

200559_WQynTygHY7_sonicforces_classicson

 

200560_7s483QSn3o_sonicforces_classicson

 

 

 

Man asmeniskai Sonic'as niekad nepatiko. :) Nezinau.. Turbut del to, kad man patinka viska graziai surinkti zaidime ir t.t. Kaip kokiam Ratchet & Clank. O cia reikia begti greitai ir viskas vyksta chaotiskai. Pamenu sena dali kur buvo vanduo ir reikejo burbulus gaudyti, kad likti gyvam. Ta dalis ir ta zona paliko man trauma atmintyje. :D Na, bet tegul kuria. Yra daug kam jis patinka.

 

Man tai irgi jis labai nepatinka. Labai senai, kazkuria dali bandziau zaist, pamenu, kad ten is kiausiniu gyvunai issirideno, ir juos augint reikejo. Nepamenu kuri cia dalis. Visada puse tu ziedu palieki, jis kaip isilekia, tai nespeji jo vairuot i visas puses, o jeigu per letai lekia tai kazkur nusivercia ir vel reikia is naujo. Nu zodziu  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu jis tik užkietėjusiems serijos fanams :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu jis tik užkietėjusiems serijos fanams :D

tai visu ziedu ten ir nereikia rinkti. ziedu esme ta, kad turint nors 1 zieda atsimusus i ka nors iskart nezuni. o jei neturi tai kapec iskart. surinkus 50 ir pasiekus checkpointa gali patekti i bonusini lygi. o uz 100 duoda gyvybe.

zaidimo idomumas visada ir buvo butent greitis :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man patikdavo ir iki siol patynka,geriausias budavo platformelis ant segos,pora naujesniu daliu ant ps2 atsisiunciua

Redagavo paseles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir nesakau,kad jis blogas,tiesiog ne kievienam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

serijos fanam reikia 2d sonico tokio kaip tam antram gameplay ir kas screenuose. o ne su vaizdu is galo ale 3d nors istikro viskas ant begiu ten. labai nevykusi ideja sonicui jau bande ant x360 buvo isejas tipo 3d visiska nesamone. 

siaip serijos fanai tiesiog losia senus gerus sonicus ant sega genesis ar emules. sunkus zaidimai norint pereit. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tiem kam patiko senieji segos sonic'ai. turetu patikti ir naujas Sonic Mania

Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku nors ir vistiek negaliu ziureti kai praleidzia taip daug visko, bet susiziurejo neblogai. Kaip ir visada klaidingai galvojau, kad viena zona bus 3D, o kita 2D. Bet kaip traileris rodo tai viskas vyks vienoje zonoje. Man sita ideja patiko. Yra kazkas naujo ir tuo paciu seno.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sonic Mania pasirodys jau Rugpjucio 15d. Sonic Force kazkur Gruodi. Abu zaidimai pasirodys PS4/Xone/PC/Switch

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.