TomasRamanauskas

Interneto ryšio tiekėjo išsirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Norėjau jūsų paklausti gal kartais žinote kokį interneto tiekėją labiausiai apsimoka įsivesti Vilniuje. Dar labai neieškojau, kuris geriausias, bet būtų labai malonu sulaukti kokių pasiūlymų, patarimų. 

Gyvenu Vilniuje, Savanorių pr. (neseniai grįžau iš UK po n metų, tai dar šiek tiek nesigaudau). Man svarbu kad būtų geras greitis, aptarnavimas, galėtų būti kartu išmani TV ir panašiai. 

Lauksiu atsakymų

 

Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ieskai greicio ir kokybes bei tv skaitmenines, tai Telia rinkis net nesvarstes. Greita, patikima ir nereikia sukti galvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

telia siaip as irgi uz, aisku jie melagiai ir biurokratai yra bet galu gale kai viska susitvarkai tai geresniu alternatyvu nera :)

 

ps. svarbu nekalbeti telefonu nes ten callcentras kazkokiu indusu visiska gryba pjauna :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik už Telia, jei tik yra galimybė. garantuotai nesuksi dėl nieko galvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau Skynet, aš jau 5 metus naudojuosi bėdų neturiu, nei su internetu, nei su televizija, o ir moku ne per daugiausiai, bei IPTV yra su visais kanalais failiuka m3u atsisiunti ir žiūri bet kokį kanalą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Telia, jokių problemų. Stabilus interneto greitis ir daug funkcijų turinti televizija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

sulaukiau nemažai atsakymų. Ačiū labai! Daugumos balsas buvo išgirstas, pasirinkau šį šviesolaidinį: https://www.telia.lt/privatiems/internetas/planai/sviesolaidinis , o vėliau žiūrėsim, tikiuosi nenuvils, kad visi čia jau taip išgyrė ;) Namo kaimynų dar klausiau tai atrodo visai neblogai, dauguma šį ir turi. Parodė man greičio testus, tai rodė download apie 70 Mbps, o upload 60 Mbps, man pasirodė per akis turėtų užtekti. Šiandien reiks susiskambinti jau su meistru. Dar kartą dėkui ir sėkmės! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai po menesio ir ives jau :D nebent aisku nuosavam name gyveni tai gal ir 3 men teks palaukti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.