Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Saunus meistras! Trumpai apie sandori

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Balthier
Mano pranešimai  

Balthier
  •  V.I.P.

Taigi radau skelbima ir nusipirkau ps2 hdd su savo norimu zaidimu sarasu. buvo sukelta viskas, ko pageidavau ir labai greitai bei kokybiskai.

iskilo bedu, nes mano ps2 buvo cipuotas ir pranesiau kad hdd neveike. kita diena mane nemokamai prieme ir kelias valandas meistras skyre kad issiaskintu problema. galiausia viskas paiskejo, kad del modbo cipo nepasileido openps2loader ir gavau atminties kortele avansu, kad galeciau is jos pasileist ir galeciau zaisti.

patikimas meistras turintis didele patirti su kuriuo galima susitart.

Luigi
Mano pranešimai  

Luigi
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, Genesis
  • PSN vardas:Geimeris2 , Geimeris
  • XBL vardas:Geimeris2

Nieko keisto. Pas mane del modbo chipo neveike FreeHdBoot. Dabar kaskarta ijunginejant konsole laikau paspaudes starta ir chipas laikinai atsijungia :)

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Bet jo atveju čipas atsijungia, bet boot'as neįvyksta ir stovi ant Disabled ekrano viskas.

XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast

Kas čia tas meistras? Mano PS2 Phat Silver sustreikavo, gal kas apsimtu pažiūrėti? Gal ir neverta, bet tiesiog šis modelis man pats gražiausias iš PS2...

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • Steam ID:delinklt

Impaler

Šį pranešimą redagavo DeLinkas: 2017-05-20, 14:30

justaspt.png

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Su lazeriais neapsiimčiau :)

XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast

Maniškis įjungus užsifreezino, teko išjungti su išjungimo mygtuku gale ir po to nebeskaito jokių kompaktų, sukti suka, bet garsas toks įtartinas, didesnis nei įprastai. Turbūt DVD-Romas parėjo? Keista jog sugedo, nes naudojamas minimaliai, turbūt senatvė :(

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods