Rekomenduojami pranešimai


sitas ir naujas Forza Horizon kuris jau iseis rudeni kaip visada.cia aisku bus labiau arkada kam tokio reikia. pirma dalis man visai patiko kazkiek palost per story plius dar kazkiek per eventus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

jeigu naujas Horizon taptu kiek labiau realistiskas, sitas litku prie arkados puses ir kitu racingu beveik kaip ir nereiktu jau. man su Horizon 3 nereikia nei GT nei dirt 4, ten yra tiesiog viskas ir daugiau ir labiau fun.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo grafikos paliginimas. Kas pasikeite per metus:

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i gera puse pasikeite. nereikia per ryskiu spalvu ir per tamsiu gatviu irgi.

va kad tik valdymo pasirinkimai butu ir labiau simo stiliaus tai butu idomiau. is video nepanasu, bet arkada irgi gali buti fun aisku. pirma dalis man tiko savo arkadiskumu

 

closed beta

 

TheCrew2_2018_06_01_02_59_39_580.jpg

 

TheCrew2_2018_06_01_03_01_28_736.jpg


TheCrew2_2018_06_01_03_10_24_323.jpg


TheCrew2_2018_06_01_03_10_33_088.jpg


TheCrew2_2018_06_01_03_12_52_806.jpg


TheCrew2_2018_06_01_03_16_18_809.jpg


TheCrew2_2018_06_01_03_21_07_011.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Traileri veliau pasiziuresiu, bet is image visai graziai zaidimas atrodo. Aisku image daznai meluoja, bet.. Valdymas sitame zaidime turetu buti kazkur tarp pirmos ir antros vietos po grafikos. Ypac kai teks skraidyti su lektuvu. Ir siaip matant tokius vaizdus pagaliau noretusi tokio galingo racing zaidimo kuriame butu afigena grafika ir didelis miestas. Jame noretusi leisti laika. Butu kazkas onlaininio tokio. Garazai, lenktynes ir panasiai. Toks didelis zaideju komunity.

 

Mano norus kazkiek GTA ispilde su savo online. Bet zaidimas kampuotas. Norisi realaus labiau. Su kazkokia mintim.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isbandziau beta tai tikrai paliko geresni ispudi negu pirma dalis. Miestas didelis,daug ir idomiu auto yra. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Image cia butent is dabartines closed beta. Aisku losiant viskas graziau nes judesi. Bet ir image grazus nieko nepasakysi siaip. Man uzteko grozio ir pirmos dalies tam laikui. Bet kai dabar yra horizon 3 ir rudeni bus jau horizon 4 tai sunku kazkam bus su tuo konkuruot. Velgi cia kiti dalykai ko nera kituose open world racinguose kol kas tai valtys ir lektuvai. Bet dingo tie idomus ir grazus masinu touningai kai garaze tau taip graziai viska isardydavo . pirmoj dali ir story man patiko. Nukepe tavo broli ir tave apkaltino, reikia kersyt. Cia velgi nieko tokio nera. Panasiai kaip ir watch dogs pirmos dalies story buvo stipresne ir rimtesne antroj toks grynai fun.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su garsu tai gerokai pasistume i prieki plius forzos tipo masinos apziurejimas ir isedimas i vidu 


PS4 vs Ps4 Pro


offroadas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sako 3 dideli nemokami updeitai. viso 22 naujos masinos. bet bus VIP ir season pass tai tie duos viska anksciau ir gal kazka isskirtinio dar plius.

 

All of the updates will be free for all players, but a season pass is available for those who are truly committed to the way of the wheel. It will give owners access to three exclusive vehicles at release—the Porsche 911 Turbo 3.6, the Supermarine Spitfire Mk IX, and the Ice Marine Bladerunner 35—plus seven days of early access to the monthly vehicle updates, an exclusive house location and two exclusive outfits, and 20 percent off of purchases made in the in-game store.   

The season pass will sell for $40, and is included with the Gold edition of the game.

 


the_crew_2_content-releases-768x432.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meginam open beta. 4 dienas duoda tai paziuresim kaip ten kas . meginu ant pc paziuresiu kaip eina ant tokiu specu. Turetu padoriai suktis

Intro tai jau patiko. Grazus pristatymas.

Zaidimas pats viska nustate man medium bet meginsim ultra/high.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.