Rekomenduojami pranešimai

Meginam open beta. 4 dienas duoda tai paziuresim kaip ten kas . meginu ant pc paziuresiu kaip eina ant tokiu specu. Turetu padoriai suktis

Intro tai jau patiko. Grazus pristatymas.

Zaidimas pats viska nustate man medium bet meginsim ultra/high.

Pas tave 1060 max-q? ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo . taip raso . ai ant ultra lagu nejauciu. Bet reiktu seselius jauciu pamazint jei nelabai baisiai atrodys.

Siaio kompo aprasyme nerase niekur kad max q tik kazkuriam zaidime atsimenu rase kad max q.

Beja ultra tai nepadaro visko auksciausia. Seseliai dar eina auksciau ir ssao+ yra . ultra tu neparenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunciu ant PS4. bus idomu paziuret. sako neblogas masynku zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogas bendrai . bet jei losei Horizon 3 tai pasirodys labai arkadinis bendrai visu transproto priemoniu valdymas. na bet cia yra mocai, valtys ir lektuvai. valtys dar nieko valdosi o lektuvai tai visai man nepatiko. mocu valdymas ...toks normalus gerai skamba mocai, o valdosi kaip kokiam GTA 5. man kazkaip panasu pasirode. paprastas valdymas nieko sudetingo su tais mocais.
tai jei patinka butent masinu valdymas , cockpitai, garsas, ir maziau arkadinis valdymas ,tai sitas greitai na kazkaip pabos manau. bet bendrai net ir beta sita gerai sukasi ant mano gtx 1060 viskas ultra seseliai pamazinti iki medium. iskart pasijaucia geresni fps. bet nera jie ir taip blogi. meginau viska uzkelt ir seselius minkstus tai lost dar irgi galima.
beja masinu valdymo pagalbas kad isjungt tai ieskojau nete nes pats nu niekaip neradau kur jie ten nukiso ta meniu. vistik jis yra. bet keista kur nugrustas i ten kur perki tobulinimus.
garsas tikrai daug pagerejo nuo pirmos dalies tas tai gerai girdisi. grafika gera. tik islekes i laukymes gali pasijausti kazkiek per tuscia viskas aplink. kai kurios meistu vietos matyt kad beta irgi beveik tuscios. kitos tai normaliai AI masinu daug vazineja.
minkstos masinos kaip bages nu labai jau supasi. gal jos tokios ir yra bet reikia priprast. dideli greiciai ir kietos sienos labai greitai sustabdo , arba medziai. jau kai ziebsi tai ziebsi.



grazu viskas bet atrodo kad jie per daug apsieme cia. tai ne viena transporto priemone normaliai ir nesivaldo. po sito pasileidau vel Horizon 3 ir daugiau prie sitos betos negrysiu. nes man reikia tiesiog masinu. kam reikia visko labiau arcade ir tiesiog fun tai cia labai grazu ir gerai. gaila kad nesugebejo devai pagerint masinu valdymo . butu visai kitas reikalas.
pirma dalis kur buvo tik masinos ir mocai veliau dasidejo valdesi kazkiek idomiau sakyciau. Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunciu ant PS4. bus idomu paziuret. sako neblogas masynku zaidimas

Parasyk nuomone, kaip masynkos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasyk nuomone, kaip masynkos :)

belenkas :D man asmeniskai tai g*****. bet cia jau kiekvienam savo. matyt pasenau nuo to balagano. labiau GT man prie sirdies. dar Grid geras buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

belenkas :D man asmeniskai tai g*****. bet cia jau kiekvienam savo. matyt pasenau nuo to balagano. labiau GT man prie sirdies. dar Grid geras buvo.

Grid tai labai geras buvo ir ant piratines versijos veike online. Kiekviena vakara driftindavau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki sio menesio pabaigos, o iprastine zaidimo versija turintiems tik rugsejo 5d. zaidimo garazas pasipildys dviem naujomis transporto priemonemis:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demolition Derby - naujas zaidimui skirtas papildymas atkeliaus gruodzio 5d.
 

The Crew 2 is about to receive its second free major update, Demolition Derby, on December 5. The update will introduce the all-new Demolition Derby discipline and two new arenas for all the destruction to take place.

In the Bonneville Salt Flat, players will earn points by crushing their opponents while dodging obstacles like falling elevators, spring-loaded boxing gloves, and other vehicles. The second arena, a new circuit built in the heart of the Tucson aircraft cemetery, will allow players to push their opponents off the track with devastating results. The update will also feature four new demolition derby cars that will be completely destructible, regardless of mode.

In addition to the Demolition Derby discipline, the update will introduce PvP to The Crew 2. Up to eight friends can compete against each other, regardless of level, in a variety of motorsport disciplines across a consistently updated selection of events. Those of you looking for the ultimate competition can enter the in-game PvP leagues to earn exclusive rewards. Lastly, new challenges and in-game activities will be added, including exclusive Drift, Alpha Grand Prix, and Rally Cross challenges.

 
tc2_dd_341053.jpg
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.