Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Metro: Exodus

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, Wii, 3DS
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

The latest entry in the Metro franchise, Metro 3, has officially been announced during Microsoft's E3 2017 press conference.

The moody demo, showcased on the Xbox One X, opened with a Dostoevsky quote, and quickly transitioned into a first-person battle with a pack of wolf-like ghoul in a dark tunnel. The character then emerged into a landscape featuring a derelict town, exploring the abandoned landscape with a crossbow in hand.

A website listing suggested the third Metro game would be coming in 2017. Publisher Deep Silver confirmed at the time, however, that there were no plans to continue the franchise with a new release this calendar year. Metro franchise developer 4A Games previously teased the studio's newest project last year with a series of images.

An adaptation of the Metro 2033 series from Russian author Dmitry Glukhovsky, 4A Games first delivered Metro 2033 in 2010, which IGN gave a 6.9 in our review at the time. IGN then gave the sequel, Metro: Last Light, a 7.7, calling it "a bold post-apocalyptic FPS adventure uniquely told from the Russian point of view."

Both games were then combined into the Metro: Redux collection, for which IGN said in our review that having "both in a single, enhanced package is a great way to discover (or rediscover) the Moscow Metro's unconventional charms."

Developing...

DzekerisLT.png

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

tikiuosi nesudurniuos.Steam cia bus pagrindas,zinome be konsoliu.W10 gali jie slepti.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Zaidimas is trailerio pasirode tikrai neblogai. Jeigu jis bus visas toks bus tikrai neblogai.

Zaidimas pasirodys 2018m. PS4, Xone, PC.

206257_Wer5Xsw0EM_jhp6v7zrb5q.jpg

206258_mYcEfxu2ho_f258r7uhixi.jpg

206259_u5BFrMNCxj_im97s_fbrdm.jpg

206260_OPHKvNrUKt_h4arkbpivwq.jpg

206261_eatd2hfXJB_0vvsikfyeje.jpg

206262_aqYNxuDCIk_r8wt3e2dhwm.jpg

206263_HVgrrmiikp_w6fpcsskgng.jpg

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2017-06-12, 02:21

• Džekeris tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, Wii, 3DS
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

1a5dacf163b7503e70b54133b5936a74.png

• Magnitas tai mėgsta

DzekerisLT.png

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Metro fanas :) pasiilgstu stalker tipu žaidimų.

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tronox_LT

Pagaliau kažkas panašaus į Stalker - tikiuosi, kad nebus tiesiog FPS, norėtųsi, kad būtų kuo daugiau RPG elementų

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

Pagaliau kažkas panašaus į Stalker - tikiuosi, kad nebus tiesiog FPS, norėtųsi, kad būtų kuo daugiau RPG elementų

o anie du turejo RPG elementu?

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128
  • Origin ID:Altecas

OMG! Abi dalis kelis kartus perejes, sita turbut reikes preorder daryt

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

cia buvo labai labai gerai. nesitikejau isvis Metro naujo. niekur nei girdejau apie ji ir cia numete toki treileri.. naujas engine gerokai pagerinti vizualai, viskas taip kaip ir noreciau is naujo metro. visada norejau daugiau outside gameplay ir daugiau erdves, atrodo gausim tikrai daugiau vietos istyrinet ne tik pozemius bet ir isore, dabar ir oras pasirodo jau tinkamas kvepuoti , viskas zaliuoja... 

interview

demo nejo ant konsoles bet  ant pc kuriu specai artimi xbox one x specam

the games is not open world but the best of both. taigi laukia dideli plotai bet ne pilnai open worldas. ko greiciausiai tokiam zaidimui ir nereikia. 

na kazkiek panasu i stalker bet pirmi zaidimai buvo gana tiesmukiski tiesiog eini kur reikia. bet del to jis tikrai nera blogas. tai labai geri zaidimai. 

• Altec128, Džekeris ir jmarius tai mėgsta

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

gerai shitbox apipisineja vel :) nejo ant shitbox sitas zaidimas o ant PC ejo :D

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

Gamer

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:TheSoulReaver-
  • XBL vardas:SoulReaver LTU

Metro Exodus Developers Targets Full 4K HDR On Xbox One X, E3 Reveal Was PC Footage

Metro Exodus was announced at E3 2017 at Microsoft’s conference where you can see the amazing graphic quality of this game. It has been found that the announced footage that we had seen was running on PC, not on Xbox One X. The details were shared by one of the developers Geoff Keighley who was talking at YouTube Live.The developer also said about running the game on Xbox One X but yet there is no live footage on the same. The developers are targeting full 4K with HDR for the new console. Utilizing the full potential of the new console is what they had planned for this game. The game will be coming for PC, PS4, and Xbox One X. 

Metro Exodus is a first-person shooter game that is developed by 4A Games. It is the third installment of Metro series. The game will be coming for PC, PS4, and Xbox One X. An official release date is yet pending for the announcement.

Šį pranešimą redagavo SoulReaver: 2017-06-13, 01:17

SoulReaver_LTU.pngSoulReaver+LTU.png

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM

nes kai rodė ta gameplay tipo ant x tai man buvo įtarimai kad tikrai negali būti kad čia ant x žaidžia 

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Siaip dauguma e3 rodomu buildu yra leidziami per pc nes dar buna kurimo stadijoj. Realiai e3 buna paruosta geriausi treileriai ala gameplay kokius devai noretu mums duot. Na o poto prasideda optimizacijos visom platformom. Kazkas vistiek turi nukentet kazka isvis nuima ar sumazina . Vistik zaidimas tures eit ir ant og x1

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

Siaip dauguma e3 rodomu buildu yra leidziami per pc nes dar buna kurimo stadijoj. Realiai e3 buna paruosta geriausi treileriai ala gameplay kokius devai noretu mums duot. Na o poto prasideda optimizacijos visom platformom. Kazkas vistiek turi nukentet kazka isvis nuima ar sumazina . Vistik zaidimas tures eit ir ant og x1

tik ne ant PS4,bet aisku,m$ pastoviai meluoja ir apgaudineja.legendomis jau tape ju apsikaziolinimai su "gameplay on xbox" pyst uzluzta ir ismeta i windows 7 :D

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Si karta devai norejo idet daugiau stalkerio i metro. Tas tikrai matesi treileri

GameSpot Interview

The devs specifically mention S.T.A.L.K.E.R. has an influence.

Andriy "Prof" Prokhorov, the Creative Director of the game said "The core team has experience with S.T.A.L.K.E.R., we have the same core team. This time it was an ambitious idea, let's try to combine Metro and S.T.A.L.K.E.R."

LG G4 / Teclast X98 Pro

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods