Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Metro: Exodus

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Devai jau paskelbe kad raytracing gali buti pasiekiamas ir kitose platformose ir naujose konsole jeigu jos bus pakankamai galingos, tai nera kazkokia nvidia naujove ir ji nera butent rtx serijos exclusivas tiesiog dabar .
Kazi ar tai nereiskia kad devai jau turi nauju konsoliu devkitus ir jie jau zino kad naujos konsoles tai tures

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
uRaI9LQ.jpg

tik nezinojau kad siandia ir bus sutvarkytas.  cia atsitiktinai pataikiau  :trl:

• CerberusLT tai mėgsta

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

MedLey
Mano pranešimai  

MedLey

Motomanas

• Nariai
  • Steam ID:medley88

Na jau LM metro yra :) nejau nieks nebandė? Aš per savaitgalį turėjau progos pažaisti :) Vienas žodis WOW. Smagu kad kolkas tikrai jaučiasi išlaikytas story line, nesinori skipinti cut scenu, nori išklausyti ir sužinoti kas kaip ir kodėl. Atmosfera žaidimo išlikusi ta pati, keli nauji sutikti humanoidai prideda šiurpuliukų žaidžiant :) žiauriai patinka craftinimo sistema, daugiau galimybių tobulinti ginklus, armorą, taip pat priešų ginklus galima išardyti ir dalis/modulius panaudoti paskui ant savo ginklo, pats gameplay nė kiek neprailgsta, norisi išvaikščioti kekvieną kampelį. Aš žaidžiu ant normal lygio, nes noriu pasimėgauti ir šiek tiek atipalaiduoti žaidžiant, bet ir tas normal lygis pakankamai gerai palaiko įtampą :) respect tiems kas lošia ten ant pačio siunkiauso :))) tai tiek trumpai pasidalinau įspūdžiais :)

• FeD3x ir DeLinkas tai mėgsta

MedLey88.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods