Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dragon Ball FighterZ

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Dragon Ball FighterZ, a new 2.5D fighting game from developer Arc System Works, was officially announced today during Microsoft's E3 press conference.

The game will feature a three-versus-three team battle system, and will release for Xbox One, PlayStation 4 and PC in early 2018.

Dragon Ball FighterZ will be enhanced for those who play the game on Xbox One X. Specifics regarding the enhancements have yet to be detailed.

DzekerisLT.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

e131dd6a8d95.jpg

Kūrėjas: Arc System Works
Leidėjas: Bandai Namco Entertainment
Žanras: Fighting
Išleidimo data: 2018 01 26

Platformos: PS4/X1/PC

1d03f20452930cd3b71a06e425f1d3a0_1920_KR

Biskiukas naujienu apie zaidima. Naujausias traileris virsuje. CollectorZ Edition: https://store.bandai...orz-edition-ps4

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2017-10-28, 00:13

Nuotrauka

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai

Galutiniai reikalavimai PC, ir kam aktualu tai open beta sausio 14d 08val ryte ant PS4 ir X1 konsolių.

SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM:
Processor: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5-3470, 3.20 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Radeon HD 6870, 1 GB / GeForce GTX 650 Ti, 1 GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

RECOMMENDED:
Processor: AMD Ryzen 5 1400, 3.2 GHz / Intel Core i7-3770, 3.40 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Radeon HD 7870, 2 GB / GeForce GTX 660, 2 GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

DzekerisLT.png

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • XBL vardas:BemsasLT
  • Steam ID:BemsasLT
  • Origin ID:PersonazasKT

Tokie reikalavimai tokiam 2d žaidimui, manau yra per dideli...

• Diavs tai mėgsta

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai

Tai visų žaidimų reikalavimai būna didesni nei to reikia :) na o kas liečia šį žaidimą, tai man patinka, jog tai yra anime stiliaus ir viskas atkurta pagal anime, t.y virsmai, bangos judesiai ir kita galima internete rasti palyginimus.

DzekerisLT.png

NoNsToPxs
Mano pranešimai  

NoNsToPxs
  • Naujokai

Tokie reikalavimai tokiam 2d žaidimui, manau yra per dideli...

Per dideli? tik dėlto kad 2.5D? Šiaip Fighting game turi veikti būtinai 60FPS, tai maniau kad jie bus didesni po „Intel“ procesorių projektavimo klaidos dėl kurių letės CPU

NoNsToPxs
Mano pranešimai  

NoNsToPxs
  • Naujokai

Jei tokiu būdu iškviečiamas Shenron tikiuosi bus galima išjungti šią funkciją

Šį pranešimą redagavo NoNsToPxs: 2018-01-14, 19:37

Flashas
Mano pranešimai  

Flashas
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Code_7_5_3

Bandėt kas nors betą? Man kažkaip užteko pažiūrėt streamų, prisiklausyt nuomonių apie šitą. Trūksta žiauriai daugiau įvairių kombinacijų, ka-kokių įdomesnių atakų, labai jau repetitive pasirodė. Žaidimas vaikams, bent jau tokia nuomonė susidarė.

Code_7_5_3.png

NoNsToPxs
Mano pranešimai  

NoNsToPxs
  • Naujokai

Bandėt kas nors betą? Man kažkaip užteko pažiūrėt streamų, prisiklausyt nuomonių apie šitą. Trūksta žiauriai daugiau įvairių kombinacijų, ka-kokių įdomesnių atakų, labai jau repetitive pasirodė. Žaidimas vaikams, bent jau tokia nuomonė susidarė.

Žaidimas taip atrodo tiems kurie žaidė  Marvel vs. Capcom: Infinite kur viskas vyksta daug greičiau ir turi gerokai daugiau combo. Bet gameriam kurie anksčiau nežaidė fighting žaidimų tai bus tokia pradžia susipažindinimu su Fighting žanru. Dėl repetitive, tai daug online žaidimu tokių pvz CS:GO, LOL, DOTA. tik tiek kad čia nereikia komunikuoti su komandos draugais

Pavidalas
Mano pranešimai  

Pavidalas
  • Naujokai
  • Turi:PS4, 3DS

Žvilgsnis į praeitį, o taip. Kitų veikėjų net neatpažįstu, bet man žiauriai smagiai atrodo. Nesu didelis mėgėjas muštynių žaidimų, bet šis masina kaip reikiant :)

O čia 4K video:

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • XBL vardas:BemsasLT
  • Steam ID:BemsasLT
  • Origin ID:PersonazasKT

Vis dar laukiu "budokai tenkaichi 4".....

• Džekeris tai mėgsta

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai

Žaidimas iš ties geras, orientuotas daugiau į MP nei į SP, tas story mode, tai pažindinimas su Android 21 kuri man asmeniškai labiau female buu grafika 10/10 visas tas anime grafinis reikalas tikrai puikus, o ir judesiai veiksmai atkurti puikiai pagal anime žaisti ir mėgautis, ypač primena budokai žaidimą tik street fighter stiliaus, minusas tik tas, kad bent kol kas nėra labai daug roster'ių 24 veikėjai, bet ateitį manau tikrai pridės daugiau. Atsirado neva nutekinta atkapstyta failuose informacija, jog bus pridėti veikėjai, Broly, Bardock, Kefla, Toppo, Jiren, Kid Goku Janemba, bei iš Xenoverse 2 dalies veikėjas Fuu. https://i.imgur.com/99ozaE4.png taip pat buvo ankščiau kalbėta apie Base Goku, Base Vegeta, Zamasu Fused bei Vegito SSGSS. Aš asmeniškai džiugaučiau, ir tektų pasiimti Fighterz Pass jog visą tai gaučiau

DzekerisLT.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods