Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dead Cells

- - - - - PC žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

760a8d54b3d9.jpg

Kūrėjas: Motion Twin
Leidėjas: Motion Twin
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Indie
Režimai: SP
Išleidimo data: 2017 05 10 (Early Access)
Reitingas:
Puslapis:

Dead Cells is a rogue-lite, metroidvania action-platformer. You'll explore a sprawling, ever-changing castle... assuming you’re able to fight your way past its keepers in 2D souls-lite combat. No checkpoints. Kill, die, learn, repeat.

deadcells5.jpg

deadcells4.jpg

deadcells3.jpg

deadcells2.jpg

deadcells1.jpg

Toks nieko zaidimas pasirode. Tik idomu kaip su tai CheckPointais. Ar tai reiskia, kad zaidime mirus reiks aplamai viska is naujo zaisti ar tik ta leveli kuriame mireme..?!

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

senai pasirode :D pradedi,mirsti...ir pradedi pacioje pradzioje :D man tai nesamone,biski palosiau ir nebelosiu.nematau kur cia idomumas tiesa sakant mirti ir pradeti is naujo.pirmam lvl gali imesti pora Elite priesu ir bus ragas.tai nieko tada kurt ir zaidimo nereik,sukurei keleta lvl ir visas zaidimas :D beje,visas zaidimas yra random sudeliojamas.zodziu,neigiama ivertinima steame susilauke is manes.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Hm.. Gal tada ir nieko gero. Nors aisku cia savotiskas atbukimas. Dar senais laikais losiant tokius zaidimus kaip Contra ir vienos kulkos uztekdavo mirti.

Na, bet su laiku vistiek isbandysiu. Zaidimu yra daug ir ne apie visus juos raso. Jeigu raso tai gal kazkiek ir vertas demesio.

6eb0a0ee6f33.gif

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Kurejai zada, kad jau rugpjucio 7d. zaidimas paliks EA stadija ir bus pilnas. Ar pilnai isleistas.. Kaip cia geriau?! Taip pat po isleidimo galima tiketis papildymu ir modu.

6eb0a0ee6f33.gif

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods