Suveln

Žurnalas PIXELIO GADYNË

Dėl naujo leidinio apie žaidimus, anime ir ne tik.  

32 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar jus domintų tox leidinys?

    • Domintų!
      23
    • Ne. Internete pilna info, kurios man užtenka, o žurnalų laikai jau pasibaigė...
      9


Rekomenduojami pranešimai

dėl komixų nebuvau pagalvojęs. ačiū už idėją. :)

 

kas tikrai dar bus, tai įdomūs interviu su su žaidimais susijusiais žmonėmis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau ,kas su tuo puslapiu :/

parašiau ilga komentarą su patarimais ir neįdėjo. nu i nafig..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau ,kas su tuo puslapiu :/

parašiau ilga komentarą su patarimais ir neįdėjo. nu i nafig..

Daryk kaip as. Kai ilgesni komentara parasai- nusikopijuok del viso pikto. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau ,kas su tuo puslapiu :/

parašiau ilga komentarą su patarimais ir neįdėjo. nu i nafig..

labai gaila, būtų labai įdomu pamatyt tuos patarimus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok. porą patarimų pakartosiu :)

žurnalą bebejo leist ,bet reikia ne tik rašytojų ,bet ir redaktoriaus. nes jei bus tokio baisumo stilistika ,logika ir tiek gramatinių klaidų ,kaip gameon ,tai maksimum porą numerių paskaitęs pasiųsiu n***** :D

komiksam pritariu :) (aš pats anime nevirškinu :D bet gal kitiem patinka :) )  būtinai patariu jumoro nepamiršt ;)  karikatūros ,anekdotai ar gal net kokios humoreskos žaidimų ir žaidėjų tematika ,manau, bus irgi pritraukiantis , o ne atstumiantis dalykas :) 

gal dar ką pridėsiu vėliau :)

 

p.s. viršelis man patiko :)  jei čia autorinis darbas ,o ne iš kažkur kadras paimtas ,tai visai neblogą piešėją turit ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok. porą patarimų pakartosiu :)

žurnalą bebejo leist ,bet reikia ne tik rašytojų ,bet ir redaktoriaus. nes jei bus tokio baisumo stilistika ,logika ir tiek gramatinių klaidų ,kaip gameon ,tai maksimum porą numerių paskaitęs pasiųsiu n***** :D

komiksam pritariu :) (aš pats anime nevirškinu :D bet gal kitiem patinka :) )  būtinai patariu jumoro nepamiršt ;)  karikatūros ,anekdotai ar gal net kokios humoreskos žaidimų ir žaidėjų tematika ,manau, bus irgi pritraukiantis , o ne atstumiantis dalykas :)

gal dar ką pridėsiu vėliau :)

 

p.s. viršelis man patiko :)  jei čia autorinis darbas ,o ne iš kažkur kadras paimtas ,tai visai neblogą piešėją turit ;)

LOL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai skaityčiau jei bus pakankamai dėmesio skiriama konsolėms. Anime manęs netraukia. Tavo suminėta rašančių komanda tikrai maloniai stebina, linkiu visiems kantrybės. Pelno iš to tikrai negausit, bus saujelė gerbėjų ir tiek. Tokia realybė. Taip pat pasiruošęs ir užsimokėti jeigu būtų popierinis variantas. Jeigu norėsit, laisvai pareklamuosiu Konsoliaus kanale. Pasireklamuokit GameOn metu!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki gameon, deja, tikrai nespėsim padaryt pirmo numerio, nes aš dabar dirbu tokį labai sudėtingą darbą ir visiškai neturiu laiko niekam. rugsėjį minimaliai atsilaisvinsiu ir pradėsiu kažką krapštyt su dizainu, rašymu ir pan. kiti autoriai jau po truputį ruošia savo textus, kiti jau paruošę. konsolėms vienodas bus skiriamas dėmesys, kaip ir pc. 

 

o popierinis variantas tai čia tik siekemybė ir svajuko dramblionė. nes tai kainuoja belenkiek... 

 

PIRMAS NUMERIS PLANUOJAMAS IŠLEISTI SPALĮ. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel man atrodo, kad jei ne po 1 tai po kokio 2 nr. projektas mirs?

na max 5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai vienas iš pirmojo numerio eskizinių viršelių. Kaip jums? Gal verta tokį ir pasirinkti? Ypač laukiam pastabų/patarimų/komentarų iš dizaine nusimanančių žmonių.

FTnXFOI.jpg

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą pakeitėm viršelio dizainą.

9NdQyIR.jpg

 

Taip pat, klausimas. Kokios gadynės jūs labiau norėtumėte? Ar storesnės, tačiau sezoninės (vasaros, rudens, pavasario, žiemos), ar plonesnės (apie 50psl.), tačiau išeinančios kas mėnesį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man bet koks variantas tiktų, bet palankiau sezoninis variantas, kad viską per vieną kartą apsižiūri ir apsiskaitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.