Peršokti prie turinio

Nuotrauka

360 problema

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Lukas777
Mano pranešimai  

Lukas777
  • Naujokai

Sveiki. reikalinga jūsų pagalba. Jau naudojau keleta žaidimų įrašymo būtų. T.y. pračekinus su abgx programa žaidimo iso failą meta šitą klaidą ant visų piratinių žaidimų:

"Starting Verification

You need to enable online functions (assuming your connection works and the db
is up) if you want to check for the latest files in the online database.
Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
Verification failed

Starting AutoFix
Failed to find a verified ini file for this Xex
AutoFix Failed, Stealth is still unverified

Press any key to exit . . ."

Maniau buginasi programa ar pnš tai tą sukonvertuotą failiuką rašiau tiesiog į diską nekreipdamas dėmesio. įdėjus į konsole diską rodo (prisegsiu  foto)

Naudojau xbox image browser, išekstraktinau failus, įrašiau ir į usb flash drive ir į dvd+r dl 8.5gb diskus. nieko... Prijungus flešiuką konsolė rodo 'Portale device, bet atidarius jį nieko nerodo" WtF ? 
Dėl usb turiu įtarimą, kad konsolė flashint'a. Tai dėl to man ir nerodo kas yra flešiukį. P.s konsolė neorginalius diskus skaito...  Visą youtube, skersai išilgai išžiūrėjau ir nieko...

2009-12-26 gamybos Xbox 360 Elite 120gb.  HELP.... Gal kas kokių minčių turi, kaip įrašyt tvarkingai žaidimą, kad jisai pasileistų ir jį būtų galima žaisti be problemų

Pridėtas failas(-ai)

Šį pranešimą redagavo Lukas777: 2017-08-02, 20:49

inpeace
Mano pranešimai  

inpeace

(+-::) MaNiAc

• Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX, Wii, DS

Laba,

dabartinė abgx programa kažkaip neranda serverių, kiek pamenu reikia atsisiųsti papildomai kelių kb .ini failiuką, kuris sutvarko tai, jį reikia lyg ir patalpinti į tą patį folderį, kur abgx yra. Ir tada ras visus cheksum ir t.t. ir veiks autofix. Čia video instrukcija:

https://www.youtube....h?v=Q0WXmSUbbts

Šį pranešimą redagavo inpeace: 2017-08-03, 08:44

• Impaler tai mėgsta

Lukas777
Mano pranešimai  

Lukas777
  • Naujokai

Ačiū žmogau. Tikiuosi padės

abgx viskas okey, susitvarkė, jau nebepjauna grybo, bet visitiek meta tą "

UNREADABLE DISC

"

"

inpeace
Mano pranešimai  

inpeace

(+-::) MaNiAc

• Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX, Wii, DS

Tai jei konsolė flashinta, galimas daiktas kad ji flashinta seniai ir ten ne LT 3.0+ versija, tuomet gali būti kad tarkime seni žaidimai veikia o nauji ne. Gal ten koks LT1,5 flash stovi, tuomet perflashinti reiktų į 3.0+, O įrašinėjant nieko ten extractinti nereikia, rašyti per imgburn patį disko atvaizdą (iso) mažesniu greičiu geriau, 2,4 arba 4x ir galėtų veikt. Patarčiau atsisųsti vieną žaidimą išleistą iki kokių 2009 metų ir pabandyt, jei veikia, greičiausiai flashint reik į 3.0+ arba patchinti patį žaidimo *.iso failą kad palaikytų žemesnę flash versiją dar prieš rašant. Na ir dar aišku XGD3 tipo žaidimai (kur iso failo dydis yra 8,13Gb, o ne 7,29) reikia ir DVD įrenginio, kuris galėtų overburnint, nes normaliai tokie paprastai rašant netelpa į dual DVD diską.

Šį pranešimą redagavo inpeace: 2017-08-07, 07:37

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Zaidimai gali neveikti del keliu priezasciu:

1. Senos flashinimo versijos.

2. Blogos abgx konfiguracijos.

3. Neteisingo irasymo

4. Nekokybisku dvd disku

5. Netinkamo iraymo irenginio

Lukas777
Mano pranešimai  

Lukas777
  • Naujokai

Ooooo, dar kartą dėkui. Jo, klausiau pas meistą, sakė naujų žaidimų paprastas diskasukis iki galo nedarašo, reikia LiteOn diskasukio, kad gerai įrašytų žaidimus. 

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods