Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PS4 pirkimas su Ps Network ban

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

roxio
Mano pranešimai  

roxio
  • Naujokai

Sveiki playmanai,

Pasiknaisiojau temose bet atsakymo kaip ir neradau. Ar apsimoka pirkti ps4 kuri yra baninta? Jei tiksliau error kodas ws-38338-4 . Zinau kad online pazaisti nebeiseis bet ar banas reiksia kad i konsole nebeateis nei updeitai, nei zaidimu updeitai? Ar bana galima panaikinti kazkaip susisiekus su ps support?

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PSP, XBOX 360, DS
  • Steam ID:fusilade9000

Ne, bano panaikinti negalėsi.
Su šituo PS4 tegalėsi tik iš diskų žaisti. O šiaip tai kam ta užbanintą imti jei jo kaina tarkim yra 150EUR; nes prisidūrus dar 50EUR galima normalų iš skelbimų paimti, tad kam imti kažkokį užbanintą laužą? Tikrų tikriausias ubago mentalitetas.

• juko tai mėgsta

HESA1
Mano pranešimai  

HESA1
  • Naujokai
  • Turi:PS4, XBOX One, Switch, 3DS
  • PSN vardas:HESA1
  • XBL vardas:HESA1
  • Steam ID:http://steamcommunity.com/id/68800922

Updates veiks, bet bano niekas nenuims.

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Banas deja nenusiima, bet updeitai tiek firmware tiek geimu veikia. Buna puikiu variantu banintu po 80-100 eur

• roxio tai mėgsta

roxio
Mano pranešimai  

roxio
  • Naujokai

Dèl to ir klausiu, nes radau variantą už 90 eurų, o online žaisti nesiruošiu tai tas banas tikriausiai neabai kliūna. Ačiū už atsakymus!

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX One, XBOX 360

Na aš baninto nepirkčiau, nes kartais tiesiog norisi visus trofėjus atrakinr žaidimuose ir negali online žaisdamas to dažnai padaryt + prisimeti keliasdešimt eur ir pasiimi normalú, taip atrodo jog online nereikia, bet kartais tas online visà smagumà sudaro tai gerai pagalvok

FUZA
Mano pranešimai  

FUZA

Old'School Gamer

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, Wii
  • PSN vardas:Tadas080816
  • Steam ID:fuza_lt
  • Origin ID:FUZA_LT

Baną tikrai įmanomą nusiimti susisiekus su supportu.Draugelis dar pernai metais pirko 2 PS4 (sau ir pusbroliui)is ebay papigiai,abu buvo baninti ir po gero "paciesinimo" abiem banai buo nuimti.

• Impaler ir DeLinkas tai mėgsta
Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods