Peršokti prie turinio

Nuotrauka

NEW Steam Link apps (Samsung tv)

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

Nū ką galima sakyti Steam Link priedas tuo mirs

Nes dabar jau atsirado apps pačiam samsung tv app store prieš dvi dienas buvo update, po kol kas dar beta versija, bet veikia puikiai man, prieš tai buvo prieinamas tik US vartotojams 
Sakoma kad bus steam link ir ant LG ir Sony TV
Samsung TV visi gaus 2016/2017 modeliai 

Pas mane TV 2016 modelis SAMSUNG UE49KU6470

XvkKXqS.jpg

pKLswcw.jpgOBPARLP.jpgbM3m2k7.jpg9axYse4.jpg9fUEYKD.jpg

Aišku nors pas mane iš PC į TV pajungtas per HDMI, bet keisti parametrus per koki monitorių nori žaisti laibai tingisi, tai steam link tikrai gerai yra, automatiškai viskas eina per TV, nors pas mane žaidimuose nustatyta yra 1440p reza visuose, aišku per streama kenčia grafika bet žaisti galima, kokius indi žaidimus tai pasaka žaisti, bet rimtesnius žaidimus tai nekas, PVZ ant PC žaidžiant tau duoda 144fps ant sniper elite 4, tik įjungus Steam link fps krenta iki 57/60fps, nes streamui nereik tu fps 144 :D bet čia tikrai ne problemą man yra 
Ir šiaip labai greitai pajungti koki nors žaidimą per steam link ir žaisti pagal tavo nustatimus, negu kiek viena karta keitalioti reza ir dar pasirinkti ant kokio moniko žaisi ar TV

Nes yra žaidimu kurie nustatimuose neturi per kuri monika tau duoti vaizdą, tai steam link gelbėja 
Aišku galima padaryti, bet laiką užima, o ne visada norisi prie TV žaisti o norisi ir per monika žaisti 

Pulta naudoju xbox one elite, bet pajungtas buvo į PC ne į TV , nes vistiek tiek TV tiek PC tam pačiam kambarį 

• Impaler ir ReiKaz tai mėgsta

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: Western Digital 3TB Black Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Mamba Tournament Edition Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods