narkata

NEW Steam Link apps (Samsung tv)

Rekomenduojami pranešimai

Nū ką galima sakyti Steam Link priedas tuo mirs

Nes dabar jau atsirado apps pačiam samsung tv app store prieš dvi dienas buvo update, po kol kas dar beta versija, bet veikia puikiai man, prieš tai buvo prieinamas tik US vartotojams 
Sakoma kad bus steam link ir ant LG ir Sony TV
Samsung TV visi gaus 2016/2017 modeliai 

 

Pas mane TV 2016 modelis SAMSUNG UE49KU6470

 

XvkKXqS.jpg

pKLswcw.jpgOBPARLP.jpgbM3m2k7.jpg9axYse4.jpg9fUEYKD.jpg

 

Aišku nors pas mane iš PC į TV pajungtas per HDMI, bet keisti parametrus per koki monitorių nori žaisti laibai tingisi, tai steam link tikrai gerai yra, automatiškai viskas eina per TV, nors pas mane žaidimuose nustatyta yra 1440p reza visuose, aišku per streama kenčia grafika bet žaisti galima, kokius indi žaidimus tai pasaka žaisti, bet rimtesnius žaidimus tai nekas, PVZ ant PC žaidžiant tau duoda 144fps ant sniper elite 4, tik įjungus Steam link fps krenta iki 57/60fps, nes streamui nereik tu fps 144 :D bet čia tikrai ne problemą man yra 
Ir šiaip labai greitai pajungti koki nors žaidimą per steam link ir žaisti pagal tavo nustatimus, negu kiek viena karta keitalioti reza ir dar pasirinkti ant kokio moniko žaisi ar TV

Nes yra žaidimu kurie nustatimuose neturi per kuri monika tau duoti vaizdą, tai steam link gelbėja 
Aišku galima padaryti, bet laiką užima, o ne visada norisi prie TV žaisti o norisi ir per monika žaisti 


Pulta naudoju xbox one elite, bet pajungtas buvo į PC ne į TV , nes vistiek tiek TV tiek PC tam pačiam kambarį 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose


Minusas appso, jog negali ds4 gamepado pajungt, ir kiek zinau xboz one wirelless psjungt neiseina per appsa. Ir linkas pats valdo bt irenginius, tv nekaip bendrauja su dauguma gamepadu :) Man asmeniskai kai turiu ds4 kelis gamepadus, tai pigiau linka nusipirkt nei du naujus palaikomus gamepadus :) Jei pc tam paciam kambaryt, negeriau laidu jungti pc i tv?

Redagavo DainiusDee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.