Jeisonas

Su kuo zaidziate FPS ant PS4? Standartinis controlleris ar yra kazkokiu paprastu alternatyvu prisijungti pele su klaviatura?

Rekomenduojami pranešimai

Ilga laika buvau uzmetes visus FPS zaidimu, neseniai nutariau prisimint jaunyste ir pazaisti Doom ant PS4. Labai sunkiai sekesi priprast su controlleriu valdyti, prazaidus kokiu 20 valandu siek tiek jau apsipratau, bet vistiek nesigauna taikytis butent ten kur noriu. Gal kazkokiais parastais budais galima pasijungti pele su klaviatura pabandymui, zinau yra kazkokiu officialiu, bet kadangi nesu didelis FPS fanas nesinori pirkt del vieno zaidimo. Ar tisiog toliau pratintis prie controllerio, ir su sensitivity nustatymais zaist?

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaisk toliau, arba išvis tada ne žaisk

Pamiršai kaip žaisti su Controlleriu

Aš pats atprantu žaisti su controlleriu, bet man užtenka pora valandų ir gerai bet aš žaidžiu trečio asmens žaidimus ant ps4, plius fps žaidimų nežaidžiu as ant consoliu tam turiu pc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As niekad FPS ir nezaisdavau su controlleriu, single player zaidimam kaip ir uztenka to tikslumo, va Doom multiplayer visai uzkabino, bet ziuriu kad prastokai zaidziasi. Kiek pamenu PS3 tai ten vos ne belekokia pele su klava pasijungdavo, idomu kaip ant PS4 su tuo reiklalai. Yra Hori kontroleriu visokiu, bet tai ten vienoj rankoi pele reiktu laikyt, kitoi puse pulto.

Hori.jpg

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilga laika buvau uzmetes visus FPS zaidimu, neseniai nutariau prisimint jaunyste ir pazaisti Doom ant PS4. Labai sunkiai sekesi priprast su controlleriu valdyti, prazaidus kokiu 20 valandu siek tiek jau apsipratau, bet vistiek nesigauna taikytis butent ten kur noriu. Gal kazkokiais parastais budais galima pasijungti pele su klaviatura pabandymui, zinau yra kazkokiu officialiu, bet kadangi nesu didelis FPS fanas nesinori pirkt del vieno zaidimo. Ar tisiog toliau pratintis prie controllerio, ir su sensitivity nustatymais zaist?

yra Xim4 kuri turbut galetu visi rekomenduoti.tai ka jis daro,tai yra arciausiai PC k+p.del vieno zaidimo aisku kad greiciausiai neapsimoka,bet bus tu fps kuriuos noresi palosti,o uz k+p nera nieko patogiau.

 

tu paziurek,tuoj bus taip kad net xbox prades 'native' palaikyt k+p.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš sakyčiau pripratimo reikalas - man po PS3 ir PS4 dabar sunkiau yra žaisti FPS su pele negu su pulteliu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei negali shooteriu su pultu zaisti tada susimoki 150 Eur uz xim4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka reiks bandyt controlleri ivaldyt, nes paprastai sito reikalo ishsprest nesigaus. Xboxúi pliusas butu uz peles ir klaviaturos palaikyma, bet tokiom kompanijau kaip Blizzard manau nelabai patiktu, nes inestu disbalansa i zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.