Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Su kuo zaidziate FPS ant PS4? Standartinis controlleris ar yra kazkokiu paprastu alternatyvu prisijungti pele su klaviatura?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, GBA, GBC, GameBoy, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

Ilga laika buvau uzmetes visus FPS zaidimu, neseniai nutariau prisimint jaunyste ir pazaisti Doom ant PS4. Labai sunkiai sekesi priprast su controlleriu valdyti, prazaidus kokiu 20 valandu siek tiek jau apsipratau, bet vistiek nesigauna taikytis butent ten kur noriu. Gal kazkokiais parastais budais galima pasijungti pele su klaviatura pabandymui, zinau yra kazkokiu officialiu, bet kadangi nesu didelis FPS fanas nesinori pirkt del vieno zaidimo. Ar tisiog toliau pratintis prie controllerio, ir su sensitivity nustatymais zaist?

Šį pranešimą redagavo Jeisonas: 2017-09-07, 23:58

JeisonasLT.png

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

Žaisk toliau, arba išvis tada ne žaisk
Pamiršai kaip žaisti su Controlleriu
Aš pats atprantu žaisti su controlleriu, bet man užtenka pora valandų ir gerai bet aš žaidžiu trečio asmens žaidimus ant ps4, plius fps žaidimų nežaidžiu as ant consoliu tam turiu pc

• Altec128, paseles ir Džekeris tai mėgsta

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: Western Digital 3TB Black Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Mamba Tournament Edition Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, GBA, GBC, GameBoy, Genesis, SMS

As niekad FPS ir nezaisdavau su controlleriu, single player zaidimam kaip ir uztenka to tikslumo, va Doom multiplayer visai uzkabino, bet ziuriu kad prastokai zaidziasi. Kiek pamenu PS3 tai ten vos ne belekokia pele su klava pasijungdavo, idomu kaip ant PS4 su tuo reiklalai. Yra Hori kontroleriu visokiu, bet tai ten vienoj rankoi pele reiktu laikyt, kitoi puse pulto.

Hori.jpg

Šį pranešimą redagavo Jeisonas: 2017-09-08, 05:11

• Impaler tai mėgsta

JeisonasLT.png

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

FPS lošiu tik ant PC, na o trečio asmens kaip ir @narkata minėjo pilnai pakanka ir pultelio.

DzekerisLT.png

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

Ilga laika buvau uzmetes visus FPS zaidimu, neseniai nutariau prisimint jaunyste ir pazaisti Doom ant PS4. Labai sunkiai sekesi priprast su controlleriu valdyti, prazaidus kokiu 20 valandu siek tiek jau apsipratau, bet vistiek nesigauna taikytis butent ten kur noriu. Gal kazkokiais parastais budais galima pasijungti pele su klaviatura pabandymui, zinau yra kazkokiu officialiu, bet kadangi nesu didelis FPS fanas nesinori pirkt del vieno zaidimo. Ar tisiog toliau pratintis prie controllerio, ir su sensitivity nustatymais zaist?

yra Xim4 kuri turbut galetu visi rekomenduoti.tai ka jis daro,tai yra arciausiai PC k+p.del vieno zaidimo aisku kad greiciausiai neapsimoka,bet bus tu fps kuriuos noresi palosti,o uz k+p nera nieko patogiau.

tu paziurek,tuoj bus taip kad net xbox prades 'native' palaikyt k+p.

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3
  • PSN vardas:Tronox_LT

Aš sakyčiau pripratimo reikalas - man po PS3 ir PS4 dabar sunkiau yra žaisti FPS su pele negu su pulteliu. 

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Jei negali shooteriu su pultu zaisti tada susimoki 150 Eur uz xim4

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai

Na ka reiks bandyt controlleri ivaldyt, nes paprastai sito reikalo ishsprest nesigaus. Xboxúi pliusas butu uz peles ir klaviaturos palaikyma, bet tokiom kompanijau kaip Blizzard manau nelabai patiktu, nes inestu disbalansa i zaidimus.

JeisonasLT.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods