Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rekomenduokit HDMI switch'ą

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta

Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast

Sveiki, ieškau HDMI switcho, kuriam nereikalingas papildomas maitinimas ir palaikytų 4k 60Hz. Radau puikų variantą: https://sewelldirect...dcp-passthrough bet toks modelis tik USA, nelabai noriu mokėti už siuntimą dvigubai daugiau nei switchas, plius mėnėsi laukti, žaisti su muitinėm ir t.t. Pas kiniečius nieko 4k 60Hz neradau, gal kas rekomenduosit kažką? Gal žinot kokią UK/Europos parduotuvę kur pardavinėtu kokybišką elektroniką o ne tapatį gearbesto šlamštą? Dėkui

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PSP, XBOX 360, DS
  • Steam ID:fusilade9000

Kuo aliexpress negerai? Iš ten prieš metus paemiau HDMI switch'ą už kapeikas ir jokių problemų neiškilo.

Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast

Esmė, kad aš neradau switcho iš kinijos kuris palaikytu 4k ir 60Hz

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PSP, XBOX 360, DS
  • Steam ID:fusilade9000

Tai prastai ieškai. Nagi, pasistenk, pasistenk.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods