Peršokti prie turinio

Nuotrauka

BundleStars Deal

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

48a6acecfe5b.jpg

Siandien netycia uzmaciau sita tinklalapi ir jame esanti zaidima uz 1 eura. Deal'as galioja 24h. Pries perkant pasiskaiciau komentarus ir atrodo tinklalapis teisetas. Viskas kaip ir buvo paprasta. Uzsiregistravau, emailu patvirtinau registracija, pasirinkau mokejimo buda (mokejau per PayPal) ir po apmokejimo apacioje, paspaudus gauti rakta gavau, ivedziau ir gavau zaidima. Pats zaidimas nezinau ar idomus, bet isbandyti kazka naujo visada idomu. Taip jis kainuoja 10 euru, o cia gavau uz mineta 1 eura.

https://www.bundlest...game/insurgency

Beje, kaip suprantu Deal'ai vyksta kiekviena savaite. Gal ir galima pagriebti neblogu zaidimu.

Taip pat yra dar vienas kazkoks nerealus Deal'as. 328 euru vertes zaidimai https://www.bundlest...ar-jumbo-bundle uz 1 eura. Gal kas zino ar saitas tikrai patikimas? Kazkaip per daug gerai cia viskas.

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2017-09-09, 17:29

• ReiKaz tai mėgsta
Nuotrauka

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

Siaip is cia as pirkes kazkoki bundla ir veliau kazkoki game, net nepamenu. Seniai ten uzsiregines, atrodo viskas ok ir patikimas.

• Magnitas tai mėgsta

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

patikimas tikrai bundlestars, paėmiau tą bundlą, bet vargas tiek raktų po vieną įvedinėti :D

• Magnitas tai mėgsta
XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

patikimas tikrai bundlestars, paėmiau tą bundlą, bet vargas tiek raktų po vieną įvedinėti :D

Cia vienintele beda ir mane istikusi kai juos reikejo vedineti. Tada kilo daug minciu, kad sita dalyka galetu ir pagreitinti koks vieno kodo buvimas visiems is kart. :D

Nuotrauka

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

humble bundle kartais taip būdavo, kad vienu raktu viską aktyvuoji, bet čia labiau išimtis nei taisyklė.

o ką jeigu nori 5 sau pasiimt ir 5 draugui? o kodas vienas? manau dzin čia, kartą suvedi ir ramu, ne šakėmis tuos žaidimus perkam taip ir aktyvuojam vis :D

XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods