Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Terminator: Dark Fate (2019) Arnold Schwarzenegger / Linda Hamilton James Cameron / Tim Miller

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  V.I.P.

terminator-robot.jpg

Taigi paskelbė data kada išeis T6 July 26, 2019

Taip pat grįžtą Linda Hamilton kuri vaidino pirmas dvi dalis Sarah Connor

Arnold Schwarzenegger kaip visada , kaip be jo :D

Kas įdomiausiai buvo rašoma , kad reik ignoruoti trys paskutinius filmus, viskas vyks tipo po antros dalies dabar ?

Kas įdomiai kad režisierius bus Tim Miller kuris kūrė Deadpool o James Cameron padės su istorija ir kita (story, characters, executive producer, creative consultant)

Šį pranešimą redagavo narkata: 2017-09-28, 09:14

• Impaler, Magnitas, REITAVSV ir dar 2 kt. tai mėgsta

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Na įdomu, įdomu, bet kaip taip lengva ranka galima nubraukt kelis filmus? Tai kokia blin prasmė juos daryti? Kažkaip retarded čia. Paskui dar po 10 metų bus T10 ir sakys, pamirškit, 3,5,6 ir 9 dalis :D

Nuotrauka

WirmiS
Mano pranešimai  

WirmiS
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PSP, XBOX One, XBOX 360, XBOX, DS, Genesis
  • PSN vardas:WirmiS
  • XBL vardas:WirmiS
  • Steam ID:WirmiS

galima nubraukt.. kurinys tai camerono, o jis nieko bendro su 3,4,5 dalimis neturejo. tai buvo tik vardo naudojimas norint uzdirbt daug.

o dabar tiesioginis camerono tesinys bus

• Impaler ir LFXiksas tai mėgsta

WirmiS.png

Fisherman
Mano pranešimai  

Fisherman

G.U.N.D.A.M

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast
  • PSN vardas:Hallowless
  • Steam ID:hallowlt

Abejoju, kad jau ką išspaus iš serijos, nes per daug jau buvo reboot ir jau praėjo tas laikas. Be to vien, kad Cameron vardas yra nieko nereiškia, juk nevienas žmogus prie to dirba, be to kai nesenai kine žiūrėjau T2 3D buvo aišku, kad tai 90's blockbuster, viskas lėčiau vyksta ir tiems kas su tokiais filmai nėra susidūrę sunku jau žiūrėti. Manau palikti reikia terminator ramybėje T2 buvo viršūnė ir tiesiog taip tegul ir būna. Nes kiek pasiteisina senų serijų tęsinių? Jaučiu vienas kitas, nes kiekvienas mad max fury road yra terminator genisys, dumb and dumber 2, zoolander 2, anchorman 2, the thing 2011, indiana jones and crystal skull... Neveltui south park buvo serija apie filmų rape.

3DS friendo kodas: 3179-6913-5112
Nintendo network id: HallowLess

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  V.I.P.

@Impaler @WirmiS James Cameron prie 3 ir 5 prisidėjo bet labai mažai jis tik prie characters, o prie 4 dalies visai net piršto neprilietė 

užtai ir buvo pasakyta į trys paskutinius filmus nekreipt dėmesio 

@Fisherman kam kaip, nevisi filmai sugeba pasiekti aukštumu po daugybės daliu, aš tikiu kad James Cameron story bus tikrai geras ir tikrai padarys gera filmą su Tim Miller režisavimu 
Tai kad dar anksti spręsti 

Šiaip bus ir 5 dalis indiana jones

Šį pranešimą redagavo narkata: 2017-09-28, 09:21

• Impaler tai mėgsta

Fisherman
Mano pranešimai  

Fisherman

G.U.N.D.A.M

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast

@Impaler @WirmiS James Cameron prie 3 ir 5 prisidėjo bet labai mažai jis tik prie characters, o prie 4 dalies visai net piršto neprilietė 

užtai ir buvo pasakyta į trys paskutinius filmus nekreipt dėmesio 

@Fisherman kam kaip, nevisi filmai sugeba pasiekti aukštumu po daugybės daliu, aš tikiu kad James Cameron story bus tikrai geras ir tikrai padarys gera filmą su Tim Miller režisavimu 
Tai kad dar anksti spręsti 

Šiaip bus ir 5 dalis indiana jones

Žinai kai esi daug kartų "nudegęs" tai atsargiai žiūri. Žinau dėl indiana ir galvoju nafik, negali originaliu pavadinimų sugalvoti ar bijo, kad be žinomo vardo nepasiseks.

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  V.I.P.

Man irgi taip buvo, užtai dabar žiūriu kas režisuoja ir kas scenarijų rašo, bet kai nėra ką žiūrėti tai varai į kiną ir nekreipi dėmesi
Pvz jurassic world, kaip ir teisinis jurassic park, ir gavosi tikrai geras net už pirmą dalį
Nu kiek žinau tai indiana vaidins harrison ford, režisierius Steven Spielberg
Aišku kai garsus filmai, tai visada tikiesis kad filmo tęsinys bus geras
Bet daugiausiai būna kokie 30/40% kad geri

Fisherman
Mano pranešimai  

Fisherman

G.U.N.D.A.M

•  V.I.P.

Man irgi taip buvo, užtai dabar žiūriu kas režisuoja ir kas scenarijų rašo, bet kai nėra ką žiūrėti tai varai į kiną ir nekreipi dėmesi
Pvz jurassic world, kaip ir teisinis jurassic park, ir gavosi tikrai geras net už pirmą dalį
Nu kiek žinau tai indiana vaidins harrison ford, režisierius Steven Spielberg
Aišku kai garsus filmai, tai visada tikiesis kad filmo tęsinys bus geras
Bet daugiausiai būna kokie 30/40% kad geri

Dėl jurrasic world tikrai galiu ginčytis, kad už pirmą negeresnis. Geriau negu 2,3, bet čia daug nereikėjo. Žinai Steven Spielberg dabar daug kur štampuoja, tai nelabai ir jau jo vardas su kokybe gali būti, be to Ford Indiana Jones jau sunku ir žiūrėti, nes 4 dalyje jisai buvo jau per senas, o dabar. Čia tas pat kaip Arnoldas terminatoriuje genisys, jau per senas ir tiek, Tegul kaip creed padaro kur Rocky buvo tik papildomas dalykas, o ne esmė. Dabar aš pastebėjau, kad geriausia pažiūrėti kur patikimi review ir tada eiti, nes būna nežinomi žmonės nustebina, tarkim "It" man labai patiko, nors ten nieko beveik žinomo nebuvo.

• tymbarkFM tai mėgsta

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

bent terminator genesis tai neblogas buvo,sitas dar geresnis manau bus

mindaugelis.png

cheburator
Mano pranešimai  

cheburator
  • Nariai
  • Turi:PS Vita
  • Steam ID:Stipena
  • Origin ID:Stipena

Na o man geriausia dalis buvo Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Ne filmas, bet visvien.

AMD Ryzen 5 1600X, Radeon RX Vega 56 Morpheus II + Be quiet Silent Wings 3, 16GB DDR4, Gigabyte B350 Gming 3, NVMe Samsung SM951 256GB SSD + Samsung 850EVO SSD + Crucial MX500 1TB, Be quiet Straight Power 11 750W, Steelseries M800 keyboard, Steelseries Sensei Wireless mouse, Steelseries Siberia 840 headset, Logitech Z-5500, HTC Vive, BenQ XL2730Z 1440p 144Hz Freesync monitor, Windows 10.

Fisherman
Mano pranešimai  

Fisherman

G.U.N.D.A.M

•  V.I.P.

Na o man geriausia dalis buvo Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Ne filmas, bet visvien.

tai turbūt geriausias tęsinys kurį terminator turėjo, bet aišku gaila, kad nužudė po poros sezonų.

• cheburator tai mėgsta

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

su fordu tai nebus shh tikrai naujas indiana , o cia tai ... kaip ir nauji star wars ... ka jie ten sau galvoja neaisku. ar naujas Aliens .. ? ftw lyg ir to pacio zmogaus buvo bet ... 

tiesa pasakius as jau geriau paziureciau nauja Stalones filma nei svarco. 

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Fisherman
Mano pranešimai  

Fisherman

G.U.N.D.A.M

•  V.I.P.

su fordu tai nebus shh tikrai naujas indiana , o cia tai ... kaip ir nauji star wars ... ka jie ten sau galvoja neaisku. ar naujas Aliens .. ? ftw lyg ir to pacio zmogaus buvo bet ... 

tiesa pasakius as jau geriau paziureciau nauja Stalones filma nei svarco. 

4 dalis buvo su ford'u ir buvo š..., naujas star wars buvo saugiai sužaisti galima sakyti new hope atkūrimas, be to į tai buvo daugiau kišama pinigų ir talento. O dėl alien jeigu apie covenent kalbi, tai man viską sugadino, tas plot twist, tokia pieva gale.

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

na bent jau jinai veido neissilygino su plastikom. kas tos kitos neturiu supratimo bet gal bus nieko

MV5BMTEzMTY5ODkyMTheQTJeQWpwZ15BbWU4MDgx

tada ir dabar ..po 34 metu ...  :chan:

arnie.jpg?w=960

pats Arnoldas nepatiketu

NINTCHDBPICT000263630188.jpg?strip=all&w

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-01-29, 18:09

• paseles tai mėgsta
Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods