narkata

Terminator: Dark Fate (2019) Arnold Schwarzenegger / Linda Hamilton

Rekomenduojami pranešimai

tai ne visai rebootas. tai tiesioginis t2 pratesimas ignoruojantis viska kas isejo po terminator 2. ir tai pirmas filmas prie kurio tiesiogiai prisidejo pats Cameronas, kadangi nuo 2019 metu visos teises i terminatoriaus franchize gryzo Cameronui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal aktorius sarasa tai nepasakyciau kad bobu. tiesiog kol kas kitu foto nera , o bus ir dar vienas terminatorius ir T800 . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog super kai sugrazina orginalius aktorius is senu laiku plius pristato nauju aktoriu. kad daugiau filmu tai darytu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai cia kazkoks susiktas spinoffas. Sokineta, kapojasi, komiksu veikeju filmas, o ne Terminatorius. Turi eit kai tankai b*****! For real, nuimk Shwarco cameo (matos, kad nebus pilno vaidmens), jei dar neikalbeje butu Linda Hamilton, pakeisk pavadinima ne i Terminator, o pvz "Dark Fate" ir turi eilini komiksini filma, koks beja jisai ir yra. Aisku paziuresiu, bet labai gaila kaip susikineja filmu serijas spinoffindami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mintys po trailer'io perziuros: man asmeniskai nepatiko tas naujas terminatorius, toks du viename, robotas + Venom.. oj atsiprasau, skystas metalas. Noreciau matyti tik robota, aisku matosi jog jis modernestis, nice, taip ir turetu buti, filmas nori pritraukti myletojus klasikos bei inesti naujo. Taciau tas visas skysto metalo derinys man atrodo s...ai jei atvirai. Sviesi aktore man nepatiko visai.., ji man nesiziuri aplamai siame vaidmenyje. Kodel ji visada isputus akis lyg jai kazkas butu negerai su kraujo spaudimu?, kodel vel eskaluojama zmogus+robotas tema.., uzpraeitoje dalyje buvo gi Marcus.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jeigu svarcas treileri pasenes ir su nubrozdinimais tai jis nebus terminatorius taip iseina ? nes jie nesentu , tai ka jis gal bus koks zmogus pagal kuri kure jie tuos terminatorius. si karta Sarah su ginklu mosuosis daugiau, arba tiesiog treileri specialiai taip parode kad taip galvotume. 

kiti aktoriai nei sviesi nei tas gyvsidabris man nelabai ziurejosi bet vien del veiksmo bus galima paziuret manau. 


ir nejau biudzetas bus toks nedidelis kad filmuos tik realiose vietovese ir nebus jokiu keliavimu laike ir futuristiniu karu kas buvo rodoma pirmuose dvejuose filmuose, nes cia kaip ir 3 filmas iseina visus kitus reikia pamirst dabar jau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.