Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Star Citizen CITIZENCON 2947

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

mariuxxxx
Mano pranešimai  

mariuxxxx
  • Naujokai

srcSGGl.jpg

Sveiki gal kas praleidote ar kanors sudomins Star Citizen CITIZENCON 2947 vykęs rugsėjo 27 dieną baigėsi žaidimo "gameplay" demonstracijoje buvo galima pamatyti didelio masto miestus and planetos paviršiaus,pakilimą nuo planetos paviršiaus iki kosminės stoties,realaus laiko(žaidimo laiku) kelionę šviesos greičiu iki kitos planetos kuri užtruko 8 minutes plačiau pateiktame vaizdo klipe ir mano puslapyje.

Plačiau apie Star Citizen naujienas: http://starcitizen.lt/ taip pat nepraleiskite galimybęs isigyti Star Citizen 40% pigiau per mus kol pasiūlymas vis dar galioja  :)

• Impaler tai mėgsta

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • XBL vardas:BemsasLT
  • Steam ID:PersonazasLT
  • Origin ID:PersonazasKT

Kažkada buvo steame, bet dingo ir Įdomiausia kada planuoja užbaigti?

mariuxxxx
Mano pranešimai  

mariuxxxx
  • Naujokai

Kažkada buvo steame, bet dingo ir Įdomiausia kada planuoja užbaigti?

Kažką maišai niekada nebuvo Star Citizen steame ir to neplanuojama  daryti iki užbaigimo aišku reikės palaukti žaidimas per daug masinis ir turi per daug didelius užbrėžtus tikslus ,bet 3.0 atnaujinimas jau ne už kalnų ką matai žaidimo "gameplay" klipe tai yra tas atnaujinimas dabar vyksta Evocati testavimas ir jau artėjama prie  PTU bendro testavimo tai kas turi isigyja star citizen žaidimo paketa turės priėjimą prie jo :)

Šį pranešimą redagavo mariuxxxx: 2017-11-02, 08:38

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • XBL vardas:BemsasLT
  • Steam ID:PersonazasLT
  • Origin ID:PersonazasKT

Gerai gali būti, kad sumaišiau. O šiaip Įdomu kaina bus kaip kitų žaidimų ar net nesitikėti, nes girdėjau kad už žaidimą reiks daugiau pakloti? Realiai senai norėjau tokio žaidimo kur viskas viename. Kitas klausimas su gtx 1060 įmanoma normaliai paleisti žaidimą?

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

zaidimo tema pilnai tinka aptarinet zaidima siaip. 

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

mariuxxxx
Mano pranešimai  

mariuxxxx
  • Naujokai

Gerai gali būti, kad sumaišiau. O šiaip Įdomu kaina bus kaip kitų žaidimų ar net nesitikėti, nes girdėjau kad už žaidimą reiks daugiau pakloti? Realiai senai norėjau tokio žaidimo kur viskas viename. Kitas klausimas su gtx 1060 įmanoma normaliai paleisti žaidimą?

Na žaidimas yra išskaidytas į dvi dalis Star Citizen tai multiplayer ir Squadron 42 single player istorija kaip žaidimas bus išleistas aišku kažkiek brangs dėl to neabejojiu kadangi šiuo metu perki ankstyva versija dar kūrimo eigoje.Dėl vaizdo kortos kaip bus žaidimas optimizuotas manau paveš aišku ne ant ultra nustatymų ,bet ant high turėtu vežti  ,bet norint pasimėgauti pilnai reikės geforce 1080 ar aukštesnės tai tikrai ,dabar labiau  susitelkiama į klaidų taisyma tai betkokia grafikos korta turės bėdų pavežti. Pavyzdžiui intelis jau pradėjo bendradarbiauti su Star Citizen išleisdami ssd diską :https://www.intel.co...00p-series.html

Šį pranešimą redagavo mariuxxxx: 2017-11-02, 23:06

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods