Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Klausimas dėl gamesharing.

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Paulius5
Mano pranešimai  

Paulius5
  • Naujokai

Sveiki. Nežinau ar čia rašau ir kiek ieškojau, tai nebuvo atsakymo į šitą klausimą, tai nesmerkit, kad nauja tema. Žodžiu turiu kelis žaidimus ant ps4. Ir norėčiau gamesharinti. Baisu ar nenuscamins. Jeigu sudėliočiau skirtingus psw ant acc ir email, ir PS app ta apsaugą kažkokią užsidėčiau, tai ar labai didelė galimybė, kad acc pavogs? 

P.S. Jeigu gamesharinsiu ar vistiek galėsiu žaisti savo žaidimus net ir deactivatinus acc?

Šį pranešimą redagavo Paulius5: 2017-11-05, 09:47

pilstuks
Mano pranešimai  

pilstuks
  • Naujokai

gameshare geriau užsiimk tik su labai patikimu žmogum, ne tik dėl saugumo, bet ir kartu bendraujant galėsit pasitart ant kokių žaidimų mesitės per pusę ir panašiai.

O gameshare su atsitiktiniu žmogu išvis nei saugi nei protinga, geriau nedaryti nieko, negu su betkuo

Droveris
Mano pranešimai  

Droveris
  • Nariai
  • Turi:PS3
  • PSN vardas:Droveris
  • Steam ID:sventas

Dar jeigu klausinėsi per psn žmonių ar nenori gameshare'int jie tave gali užreportint ir pasibaiks kaip vienam pažįstamam - acc banas. Nuplaukė žaidimai, trofėjai viskas. :D

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

tik su gerais draugais ta gali daryti, nerizikuojant acc, prisijungus pvz prie mano acc tu galvoji siųsis tik tuos žaidimus kur susitarėm, siųsis visus kokius tik turiu aš ir kokiu tu neturi, tai kad pagalvok geriau, nebent tau negaila savo acc, man tai savo gaila butu 

Šį pranešimą redagavo Impaler: 2017-11-06, 09:33

• tomashex tai mėgsta

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: Western Digital 3TB Black Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Mamba Tournament Edition Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Kam dar ir klaust tokio dalyko , lygtai ir taip neaisku butu. Jeigu darysi su draugu geru tai valio viskas bus puikiai, jei su bet kuo tai sudegsi.
Ir jeigu viesai tai skelbsi irgi sudegsi

• tomashex tai mėgsta

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • Steam ID:delinklt

Ant galo rasi savo accounta plati.ru puslapyje uz 10 zaliu  :yao:

• tomashex tai mėgsta

justaspt.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods