Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PS4 ar XBOX One

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Batl758
Mano pranešimai  

Batl758
  • Naujokai

Gal kas gali patarti ką apsimoko pirkti labiau ar PS4 ar XONE. Taip pat gal galit patarti kokie žaidimai geresni ant PS4 ir XONE  Pvz:tokių kaip FIFA 18;...GTA V, Battlefield ir pnš

Taip pat kodėl apsmoka labiau ta konsole. Man tai labiau PS4 traukia dėl žaidimų gerų ,nes Xboxe man tik Forza  gal  

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

cia net neklausimas siuo laiku. aisku kad PS4.

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • Steam ID:delinklt

Pats paklausei - pats ir atsakei.

• LFXiksas tai mėgsta

justaspt.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Jeigu pinigu bus ipirkti PS4 zaidimus tai zinoma taip. Xbox zaidimai beveik visi pasirodo PC platformoje. Tai ir be konsoles juos galima isbandyti. Aisku jeigu PC galingas.

• tomashex ir gedunex tai mėgsta
Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Gal kas gali patarti ką apsimoko pirkti labiau ar PS4 ar XONE. Taip pat gal galit patarti kokie žaidimai geresni ant PS4 ir XONE  Pvz:tokių kaip FIFA 18;...GTA V, Battlefield ir pnš

Taip pat kodėl apsmoka labiau ta konsole. Man tai labiau PS4 traukia dėl žaidimų gerų ,nes Xboxe man tik Forza  gal

Paskutiniu sakiniu pats ir atsakei
  • LFXiksas ir gedunex tai mėgsta

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods