Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dead Dozen

- - - - - PC žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

1bca34eea14d.jpg

Kūrėjas: Fntastic
Leidėjas:
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Horror / Shooter
Režimai: MP
Išleidimo data: 2018 01 08 Alfa
Reitingas:
Puslapis:

In 1993 a strange group of 12 people is entrapped by mysterious force inside the abandoned Soviet research base deep in Siberia...

DEAD DOZEN is a Multiplayer Action Horror Game where you turn into a ghoul after your death as a human. Loot, barricade and cooperate when you play as a Survivor or infiltrate, infect and eat your former human friends when you play as a Ghoul.

225797_HJr5B57gEC_gfgd.jpg

225798_q4WKPGCC1m_utyyt.jpg

225799_tN0qAvP3K7_hgfg.jpg

Naujas The Wild Eight kureju darbas. Zaidima galima isigyti kaip EA: https://www.deaddozen.com/buy - perkant dabar galima gauti ivairiu dalyku, bet neaisku ar pats zaidimas bus populiarus?!

Nuotrauka

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

Stranger things siberia :D

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

06151390.jpg

92690305.jpg

Nuotrauka

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Kiek matau tai zaidimas nelabai ir pasikeite. Is gameplay labai jau kampai nenuslifuoti matosi. Pats zaidimas, steame, nuo kovo menesio jau pasiekiamas kaip EA.

Nuotrauka

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PC žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods