ZBL

Padėkit N00bui

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Nesenai (prieš 3 dienas.) nusipirkau Xbox One S. Labai linksma konsolė, labai patinka žaisti Forza Horizon 3 ir kitus nemokamus žaidimus. Bet norėtusi pabandyti kokią nors šaudyklę arba platinti žaidimu repertuarą, pradėjau domėtis žaidimų pirkimu ir iškilo labai, labai daug klaustukų. Užsieniečiu forumuose informacijos perdaugiausiai neradau, o Xbox support chat nelabai pagelbėjo taigi klausiu jūsų, žaidėjų iš Lietuvos kaip jūs perkate žaidumus ir kaip naudojatės Xbox Live.

 

Klausimai : 

 

  • Kadangi Lietuva nėra viena iš supported regions kokį regioną renkatės? Aš naudojant loginį mąstymą pasirinkau Airija todėl, kad kalba Anglų ir valiuta Euras, bet pamatęs kainas labai susimąsčiau.
  • Ar perkant žaidumus iš "store" per konsolę gali kilti nesklandumų, nes regionas (tarkim) US, bet pirkėjas iš LT. Skaičiau, kad gali kilti problemų, nes kortelę bus naudojama (sistemiškai) iš US bet aš LT ir bankas automatiškai blokuoja transaction. Ar gali kilti kitų nesklandumų (dėl skirtingų kainų skirtinguose regionuose) perkant? (kalbu apie įstatimiškas problemas arba violation of terms of service (nenoriu gauti ban))
  • Ar Xbox Live galima pilnai naudotis būnant Lietuvoje, ar gali kilti nesklandumų susijusiu su latency ir pan.

 

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą ir tikiuosi labai stipriai ne face palminat :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai nebeturiu xbox one, kiek atsimenu buvau pasidaręs USA dėl kainų iš stores pigiau gaunasi, tik tikslai dėl pirkimo nelabai atsimenu, aš per weba pirkdavau tada tikdavo mano MasterCard. Per xbox tik nusipirkęs tu live USA dolerių tada nusipirki žaidimą.

 

P.s dėl multiplayer nelikdavo problemos vistiek mesdavo i Europos servus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai nebeturiu xbox one, kiek atsimenu buvau pasidaręs USA dėl kainų iš stores pigiau gaunasi, tik tikslai dėl pirkimo nelabai atsimenu, aš per weba pirkdavau tada tikdavo mano MasterCard. Per xbox tik nusipirkęs tu live USA dolerių tada nusipirki žaidimą.

 

P.s dėl multiplayer nelikdavo problemos vistiek mesdavo i Europos servus.

 

Ar nuo Xbox perėjai prie PS4 ar tiesiog pc gaming?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ant Xbox live nera tokio dalyko, kad ivedi atatinkama koda ir tavo saskaita pasipildo? Tada visai nesvarbu is kokios salies ir kaip tu ta koda pirkai. Bent taip viskas paprastai ant PS4, voucheri su kodu nors ir degalinei galima isigyti vidury nakties

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Jeisonas lietuvos degalinese greiciau vandeni nusipirksi negu xbox ar PS top-up


Tokiose kaip US/UK ir kitos salis kurios nera LT lygio tai gali nusipirkti xbox/ps top-up degalinese

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na xbox top up korteliu bent jau tai neturi. reiskia saskaita papildyt lieka tik tie kiti budai su kortelem ar paypal.


bet kuriuo paros metu as per telefona su internetu nusiperku ta topup kortele tiesiai i email gaunu koda per sekundes. cdkeys naudojau iki siol jokiu problemu. nereikia jokiu degaliniu ieskot ar isvis kur nors eit


kas liecia xbox mokejima tai variantai yra tokie :

 

  • Credit cards
  • Prepaid credit cards
  • Debit cards (not available in all regions)
  • PayPal accounts (not available in all regions)
  • Direct debit (Germany only)

pasirinkimu ypac LT tai daug nera.

paypal veikia su labai nedaug saliu ir LT nera ju tarpe. 

problema iskyla kai acc turi koki uk ir tada prie jo negali prisegt nieko ka tu naudoji LT. nes netinka adresai. niekas neveiks. nei korteles nei paypalas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalba nebuvo apie pirkima internetu top-up, isiskaityk pradziai 

isiskaiciau. kam vargt su kazko pirkimu kazkur . tiesiog nereikia jokiu degaliniu. kol tu iki masinos nueisi as jau busiu nusipirkes top up. 

as LT degalinese kartais ir degalu negaliu nusiprikt nakti. nes jos tiesiog nedirba  :trl:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet būna nuolaidos, tiems top up, aišku to dar nemačiau kad būtų ten nuolaida, bet parduoj taip būna, pvz tesco pardoje su tesco kortele, neviena kartą esu pasiėmęs su gera nuolaida negu perkant internete. Degalu gali nusipirkti savitarnoje, kur tik su kortelėmis atsiskaityti gali, ne 2000 metai juk

Nebent gyveni kalabibiuskiu kaime (sarkazmas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet būna nuolaidos, tiems top up, aišku to dar nemačiau kad būtų ten nuolaida, bet parduoj taip būna, pvz tesco pardoje su tesco kortele, neviena kartą esu pasiėmęs su gera nuolaida negu perkant internete. Degalu gali nusipirkti savitarnoje, kur tik su kortelėmis atsiskaityti gali, ne 2000 metai juk

Nebent gyveni kalabibiuskiu kaime (sarkazmas)

ne kaime o tarp miestu yra koloneliu kurios naktim tiesiog nedirba. didesnes dirba bet mazesnes tai retas atvejis. 

as nete irgi randu nuolaidas tai vienom sumom tai kitom buna kazkiek. bet tikrai vargas su xbox live tada jeigu nera tokiu kaip top up variantu. naudociau paypal su psn jei tas veiktu aisku.

kai esi ne LT tai viskas paprasta. pats esi uk , acc uk, paypal uk , creditine uk. viskas veikia su viskuo. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo jei nebutu tokiu kaip top-up tai vargas tikrai butu, bet cia daugiau butu vargas tom salim kur nera palaikimo Xbox live arpa PSN, tai jie ir taip negali su banko kortelem pirktis is store ps ar xbox

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Nesenai (prieš 3 dienas.) nusipirkau Xbox One S. Labai linksma konsolė, labai patinka žaisti Forza Horizon 3 ir kitus nemokamus žaidimus. Bet norėtusi pabandyti kokią nors šaudyklę arba platinti žaidimu repertuarą, pradėjau domėtis žaidimų pirkimu ir iškilo labai, labai daug klaustukų. Užsieniečiu forumuose informacijos perdaugiausiai neradau, o Xbox support chat nelabai pagelbėjo taigi klausiu jūsų, žaidėjų iš Lietuvos kaip jūs perkate žaidumus ir kaip naudojatės Xbox Live.

 

Klausimai : 

 

  • Kadangi Lietuva nėra viena iš supported regions kokį regioną renkatės? Aš naudojant loginį mąstymą pasirinkau Airija todėl, kad kalba Anglų ir valiuta Euras, bet pamatęs kainas labai susimąsčiau.
  • Ar perkant žaidumus iš "store" per konsolę gali kilti nesklandumų, nes regionas (tarkim) US, bet pirkėjas iš LT. Skaičiau, kad gali kilti problemų, nes kortelę bus naudojama (sistemiškai) iš US bet aš LT ir bankas automatiškai blokuoja transaction. Ar gali kilti kitų nesklandumų (dėl skirtingų kainų skirtinguose regionuose) perkant? (kalbu apie įstatimiškas problemas arba violation of terms of service (nenoriu gauti ban))
  • Ar Xbox Live galima pilnai naudotis būnant Lietuvoje, ar gali kilti nesklandumų susijusiu su latency ir pan.

 

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą ir tikiuosi labai stipriai ne face palminat :)

 

atrodo kad su xbox live perki gift cards korteles ir redeemini koda per xbox . tokiu budu gauni i saskaita ta suma. iskarto.

0885370611700.jpg

 

perki pvz kad ir cia 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/gift-cards-points/microsoft-gift-card-50-xbox-one-360

aisku jei turi paypal. veikia lt paypal be problemu. 

yra kortos UK acc ar US. tai tik reikia pasirinkt pagal acc kokia korta reikia. 

tai turbut su xbox live problemu nera kaip ir su psn

ir kodus gali redeemint tiek per xbox app win 10, tiek per xbox konsole. 

Aisku paprasciausia su xbox app telefone. Gali ir kodus redeemint ir pirkt zaidimus.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman geriau paaiškino. Taip aš po ps4 isigijau xbox, bet turėjau palikti savo būstą tai nusipirkau nešiojimą ir viskas konsolės pardaviau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Nesenai (prieš 3 dienas.) nusipirkau Xbox One S. Labai linksma konsolė, labai patinka žaisti Forza Horizon 3 ir kitus nemokamus žaidimus. Bet norėtusi pabandyti kokią nors šaudyklę arba platinti žaidimu repertuarą, pradėjau domėtis žaidimų pirkimu ir iškilo labai, labai daug klaustukų. Užsieniečiu forumuose informacijos perdaugiausiai neradau, o Xbox support chat nelabai pagelbėjo taigi klausiu jūsų, žaidėjų iš Lietuvos kaip jūs perkate žaidumus ir kaip naudojatės Xbox Live.

 

Klausimai : 

 

  • Kadangi Lietuva nėra viena iš supported regions kokį regioną renkatės? Aš naudojant loginį mąstymą pasirinkau Airija todėl, kad kalba Anglų ir valiuta Euras, bet pamatęs kainas labai susimąsčiau.
  • Ar perkant žaidumus iš "store" per konsolę gali kilti nesklandumų, nes regionas (tarkim) US, bet pirkėjas iš LT. Skaičiau, kad gali kilti problemų, nes kortelę bus naudojama (sistemiškai) iš US bet aš LT ir bankas automatiškai blokuoja transaction. Ar gali kilti kitų nesklandumų (dėl skirtingų kainų skirtinguose regionuose) perkant? (kalbu apie įstatimiškas problemas arba violation of terms of service (nenoriu gauti ban))
  • Ar Xbox Live galima pilnai naudotis būnant Lietuvoje, ar gali kilti nesklandumų susijusiu su latency ir pan.

 

 

Iš anksto dėkoju už pagalbą ir tikiuosi labai stipriai ne face palminat :)

 

Neesu asas tame reikale, nes xbox irgi neilgai rankose ciupineju, bet pats darausi sitaip:

 

Pirma: as regiona nusistates US, bet neesu tikras ar cia geriausias variantas.

Antra: naudoju allkeyshop.com page pasirenki konsole ir ieskaisi ko tau reikia, jie iskartu praserchina per visus izymesnes kontoras kurios pardavineja digital kodus (ir nereikia lakstyti per visas), redirectina i reikiamus page(jei nenori eini tiesiogiai i konkrecia kontora), o suvedes nuolaidu koda dar gauni -3% (arba kita suma).

Trecia: Tokie dalykai kaip XBOX LIVE arba EA ACCESS ten bus pygiau nei MS puslapyje.

Ketvirta: Jei pirksi per kazkur is situ page, tai ziurek kad regionas butu GLOBAL ir nesiparinsi del to ar praeis kodas ar ne.

Penkta: pats naudojausi: www.kinguin.net (nes dazniausiai ten buna maziausia kaina), bet ir kitos nera blogos G2A ir pns.

Sesta: Pirma karta kai pirkau tai kodas neveike, tai susisiekus su suportu ir padarius taip kaip jie praso grazino bapkes i ju acounta ir galejau panaudoti tuos pinigus kitam pirkimui(pirktos ~5 prekes). Ir nereikia imtu ju siulomo ten to papildomo draudimo uz ~1-3eur jie ir taip viska ale garantuoja..

Nu ir viskas. Gal kazkas bus naudinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.