Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Worms Reloaded - (GS) nemokamai

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

header_S29sPIR-460x215.jpg

Procedura iprastine. Uzsiregistruoti siame saite jeigu anksciau dar to nepadarete: https://www.gamesess...e/WormsReloaded - atsisiusti, instaliuoti zaidima, suzaisti ji 5min. ar daugiau ir zaidimas bus jusu visam laikui. Pasiimti savo kopija galima iki Gruodzio 28d. Zaidimas liks gamesessions saite.

• Impaler tai mėgsta
Nuotrauka

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PSP, XBOX 360, DS
  • Steam ID:fusilade9000

Dėkui, bet b*****, gaila, kad ne steam, nes worms tai vienas mano mėgstamiausių žaidimų. ;(

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Gal bus kazkada ir steame. :) Na, as jau nesuku galvos. Uzsiregistravus procesas vyksta greiciau kiekviena karta norint pasiimti zaidima. Dabar ka gerai padare, kad parodo kada yra atzaistos tos 5min. Ne kazkas, bet patogu.

• Impaler tai mėgsta
Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods