Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ps4 prisijungimas online

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Mandyra
Mano pranešimai  

Mandyra
  • Naujokai

Nepriima nei korteles nei paypal. Ka daret jus? Gal kazkam panasi problema iskilo? Vedu korteles duomenis jie netinka, o paypal raso, kad blogai vedu korteles koda arba gmail netinka, nors visi duomenys yra vedami gerai... Gal kazkas kazka patarsit?

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

LT vartotojams nei LT kortos nei Paypal neveikia, jei suveikia tai fuksas būna, perki top-up korteles pagal savo acc regioną ir problemos nėra 

PVZ iš čia https://www.cdkeys.com/

• tomashex tai mėgsta

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: WD 3TB Black + Seagate 10TB IronWolf Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Pro Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Lancehead TE Keyboard: Razer BlackWidow Chroma V2 Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

As manau, kad reikia sukurt atskira tema ir dideliu sriftu parasyt, kaip viskas vyksta su tais pirkimais, nes paskutiniu metu labai daznai zmones nesugebantys paieskot info klausineja vis to paties.

• Haze tai mėgsta

justaspt.png

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS
  • Steam ID:fusilade9000

As manau, kad reikia sukurt atskira tema ir dideliu sriftu parasyt, kaip viskas vyksta su tais pirkimais, nes paskutiniu metu labai daznai zmones nesugebantys paieskot info klausineja vis to paties.

Visiškai sutinku, reikia kokį D.U.K. šiuo klausimu sukurti, nes tokio pobūdžio temų tiek su PS4 tiek su Xbox One būna po kelias į savaitę.

• DeLinkas ir CerberusLT tai mėgsta

vilmavilmantas
Mano pranešimai  

vilmavilmantas
  • Naujokai

Galvoju imti ps4 pro ar jam galima gauti zaidimu popigei,ar kaip tai cipuojama

Galvoju imti ps4 pro ar jam galima gauti zaidimu popigei,ar kaip tai cipuojama

WirmiS
Mano pranešimai  

WirmiS
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PSP, XBOX 360, XBOX, DS, Genesis
  • PSN vardas:WirmiS
  • XBL vardas:WirmiS
  • Steam ID:WirmiS

aisku galima gauti "popigei". pilni skelbimai zaidimu. kuo senesnis ir kuo prastesnis tuo pigiau. nauju zaidimu kainos visur panasios. bet jei nori zaidimu po ~5 eurus tai gal tada nuleisk kartele iki ps3 kur daba visos konsoles iki super slim nulauziamos labai paprastai

Egluciukazzzz
Mano pranešimai  

Egluciukazzzz
  • Naujokai

Sveiki visi. Gal galite man padėti. Turiu nusipirkus NBA 2K17 per ps4 ir noriu žaisti online su draugu. Jis taip pat turi diską šio žaidimo. Nemokam pasijungti rodo reikia susimokėti. Ar nemokamai neina? Gal galite kas paaiškinti?

Šį pranešimą redagavo Egluciukazzzz: 2018-01-06, 21:17

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Sveiki visi. Gal galite man padėti. Turiu nusipirkus NBA 2K17 per ps4 ir noriu žaisti online su draugu. Jis taip pat turi diską šio žaidimo. Nemokam pasijungti rodo reikia susimokėti. Ar nemokamai neina? Gal galite kas paaiškinti?

Zaisti online reikalingas Playstation Plus. Sitam reikalui reikia tureti pinigu ir nusipirkti Plus naryste. Pigesne alternatyva yra pirkti vogtus Accountus, kurie turi Plus naryste. Pastarosios alternatyvos as draugiskai nepatariu. Taigi isvada tokia, kad nemokamai jus nepraslysit :)

justaspt.png

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX One, XBOX 360

7 eurai mėnesiui cdkeys.com, tai ne taip ir brangu, o ilgesniam laikui turbūt ir neaktualu jei tikslas tik NBA pažaist:)

Šį pranešimą redagavo Diavs: 2018-01-06, 22:28

29548.png

RICHARDASx
Mano pranešimai  

RICHARDASx
  • Naujokai

LT vartotojams nei LT kortos nei Paypal neveikia, jei suveikia tai fuksas būna, perki top-up korteles pagal savo acc regioną ir problemos nėra 

PVZ iš čia https://www.cdkeys.com/\

kaip suzinot kokiam regionui priklauso tavo paskyra?

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods