Magnitas

Bayonetta 3

Rekomenduojami pranešimai

defe73e12f04.png

 

Kūrėjas: Platinum Games
Leidėjas: Nintendo
Žaidimo variklis:
Žanras: Action
Režimai:
Išleidimo data: ---- -- --
Reitingas:
Puslapis:

 

Get ready for some much-needed hack and slash action on the Switch. Platinum Games Bayonetta series is getting a third instalment exclusively for Nintendo's console. Not only that, but the first two Bayonetta games are also heading to the gaming machine, marking the first time they'll be playable on the go.

Bayonetta 3 footage (starring the titular character and her dual wielding pistols) was teased by Nintendo of America president Reggie Fils-Aimé at tonight's Game Awards, together with a Bayonetta and Bayonetta 2 digital bundle, which lands on February 16. Nintendo is also promising a Bayonetta 2 physical copy.

 

tumblr_p0mhfegdfM1qzp9weo2_1280.gif

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne toks jau ir netikėtas tas sprendimas,atsižvelgiant į tai,kad Bayonetta 2 buvo ir yra tik WiiU konsolei...Tik pirmoji Bayonetta buvo X360/PS3 ir po kelių metų ant PC išleista,tai spėju Nintendo neblogus pinigėlius Platinum studijai pažadėjo už teises tik Swtich'ui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera cia toks zaidimas kaip Sony eksliuzyvai, bet Switch konsoles verte vistiek pakels sitas reikalas. Kuo daugiau tik Switch konsolei skirtu zaidimu tuo geriau paciai konsolei. As losiau pirma dali su PS3. Aisku noretusi ir antros dalies ir trecios, bet nezinau ar toks noras privestu prie noro nusipirkti Switch vien del sio zaidimo. Na, is kitos puses viskas priklauso ir nuo kainos.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va tai va,Nintendo irgi nori kažkaip išsisikirti,nes daugumai Nintendo žaidimai asociuojasi su Mario,Zelda ir panašaus stilaus žaidimais :) kaip sakant +- konsolė "be smurto" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu, bet man labiau patinka toks stilius?

NieR-Automata@2000x1270-696x442.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nostalgija prisiminus pirmaja dali ant ps3. Taciau mano manymu hack'n slash stilius jau yra pasenes. Mane net purto pagalvojus jeigu kazka is to zaisti :D net god of war perejo nuo hack n slash prie labiau adventure action stilaus kuris yra asmeniskai man priimtinesnis. 

Btw geras zingsnis switchui tureti dar viena skambu exclusive :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.