righN

Xbox 360 LT2.0 (keletas klausimų ir reikia pagalbos)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi vat įsigijau Xbox 360 naudotą iš pažystamo ir jis teigia kad pas jį nulaužymas LT2.0. Pasijungiau aš ta Xbox'ą, pasijungiau internetą ir iškart gavau update nesupratau koks, neatkreipiau dėmesio bet naujinant konsolė persikrovė viena karta bet update kaip ir neužlužo (?). Tai tada nusipirkau Verbatim DVD+R DL diską (mano DVD-ROM palaiko DL įrašymą) įsirašiau Red Dead Redemption pagal ši tutorial'ą. Kiek teko tikrint ir domėtis t.y XGD2 žaidimas, su ABGX360 kaip ir nupatch'inau bet tik kaip ir 2 lygių bet praejus ta patikrinimą kaip ir viskas buvo žalia :D. Įrašymo metų man kažką buvo išmetė dėl layer break, nuspaudžiau taip. Beįrašant buvo kelis warning išmetė kad ten tipo tas ir to darbas suletėjo bet po kurio atsistatė ir įrašymas praejo kaip ir be klaidų. Idėjus diską į Xbox'ą man viena karta išmetė Play Game bet paspaudus iškart grįžau į dashboard'ą. Įdėjus diską atgal į kompiuterį tai DVD-ROM'as pradeda skleisti įvairius keistus garsus ir File Manager'is nerodo kad diskas yra įdėtas, su kitais diskais tokių prikolų nebūna. Tai klausimas būtų toks, ką aš blogai padariau įrašymo metu kad man žaidimas neveikia bei ar tai reiškia kad konsolė dar vis nulaužta? 

 

O paskui dar toks mini klausimas, žinau kad XGD3 žaidimus įrašant reikia turėtu burner'į kuris palaiko BurnerMax firmware bet mano atveju tokio neturiu ir kažkaip mokėt beveik 100 e. tikrai nenoriu nes tik už konsolė 40 e. sumokėjau :/. O ir paskui pas man tik laptopas tai išvis. Bet manau buvo keletas tutorial'ų kaip įrašyt be įvairiausių burnermax palaikančių burner'ių tai klausimas ar jums yra pavykę įrašyt XGD3 žaidimą be panašių burnerių? Pas mane kompiuteryje dabar stovi TS-L632C.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padaryk RGH ar J-Tag xbox'ui ir nereikes sukti makaules, nes lt 2.0 tai cia isvis jau seniena. Ne veltui sakoma, jog skupas moka du kartus.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padaryk RGH ar J-Tag xbox'ui ir nereikes sukti makaules, nes lt 2.0 tai cia isvis jau seniena. Ne veltui sakoma, jog skupas moka du kartus.

Tingiu ieškot kas tai gali padaryt o ir pačiam nėra galimybės nes stacionarus sugedęs o tam kad eitu firmware perrašyt kiek žinau reikia ardyt konsolė ir DVD drive prie SATA porto jungtis.

Padaryk RGH ar J-Tag xbox'ui ir nereikes sukti makaules, nes lt 2.0 tai cia isvis jau seniena. Ne veltui sakoma, jog skupas moka du kartus.

O ir paskui bent RGH man daryt neapsimoka, nes pačia konsolė su viskuo skaityk už 10€ tik gavau o RGH kiek mačiau apie 40-50€ kainuoja...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tingiu ieškot kas tai gali padaryt o ir pačiam nėra galimybės nes stacionarus sugedęs o tam kad eitu firmware perrašyt kiek žinau reikia ardyt konsolė ir DVD drive prie SATA porto jungtis.

O ir paskui bent RGH man daryt neapsimoka, nes pačia konsolė su viskuo skaityk už 10€ tik gavau o RGH kiek mačiau apie 40-50€ kainuoja...

 

Paskaiciuok kiek pinigu ant disku isleistum ir ant disku rasymo kiek laiko praknisti. RGH ir superinis dalykas. XBLA zaidimai, DLC, pirmo xbox zaidimai. Jei pas tave jasperis, tai tikrai atrisineti verta. 40-50 euro manrods slim versioj atrisimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaiciuok kiek pinigu ant disku isleistum ir ant disku rasymo kiek laiko praknisti. RGH ir superinis dalykas. XBLA zaidimai, DLC, pirmo xbox zaidimai. Jei pas tave jasperis, tai tikrai atrisineti verta. 40-50 euro manrods slim versioj atrisimas.

Diskas 2.50e maždaug kainuoja Verbatim, o iš Anglijos galėčiau gaut dar pigiau nes ten giminių turiu. O laiko man negaila o ir paskui, neesu kažkoks didelis gameris. Prie Xbox'o dažniausiai apie 1-3h. bent jau dabar praleidžiu tai nusipirkt kokių 10-5 diskų paketą iš Anglijos už 10 svarų man manau pilnai užtektu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.