Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Freestyle home lange nerodo žaidimų paveiklėlių

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Dainiuspk
Mano pranešimai  

Dainiuspk
  • Naujokai

Nupirkau xbox 360 su žaidimais. Pardavėjas taip pat suteikė informacijos kaip parsisiūsti ir įsirašyti žaidimus. Viskas pavyko puikiai. Bet vienintelis dalykas neramina, nes ant mano įkeltų žaidimų nerodo paveiksliukų. Gal kažkas tai moka padaryti.

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Konsole turi buti prijungta prie namu wifi arba interneto kabeliu prie routerio kuris turi priejima prie interneto. Virselius tada atsisius.

Siaip freestyle jau ~2 metai kaip nebepalaikoma ir dauguma naudoja nauja Aurora.

Dainiuspk
Mano pranešimai  

Dainiuspk
  • Naujokai

Nu pasibandžiau pajungti per kabeli prie interneto. Niekas nepasikeite. O del freestaly klydau, pagrindinis langas yra Aurora.

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

Paspaudus back mygtuka ant pultelio IP adresa rodo?

Jei rodo, bandyk eiti i assets ir rinkis download missing assets ar kazkaip panasiai

• Dainiuspk tai mėgsta

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Rankiniu budu reikia siusti, bugas cia, man atrodo. Labai paprasta, Atsidarai game details, ir pasirenki sau patinkanti.

Jeigu svieziai ikeltas zaidima, tai parsiuncia normaliai, bet jeigu jau buvo ikeltas, ir uzkrautas be interneto tai neveikia.

• Dainiuspk tai mėgsta

Dainiuspk
Mano pranešimai  

Dainiuspk
  • Naujokai

Kaip ir viskas gavosi. Tik nezinau kodel bet vieno zaidimo ikonele taip ir neatsirado, o visu kitu rodo. Aciu uz pagalba.

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

Kaip ir viskas gavosi. Tik nezinau kodel bet vieno zaidimo ikonele taip ir neatsirado, o visu kitu rodo. Aciu uz pagalba.

Visada gali paspausti patinka prie padejusio posto :)

FIFA 18 nerodo ar Just Dance 18? :)

Fifa reiktu rankiniu budu pasirnkti, ant zaidimo paspaudus Y trecias nuo apacios ir i kaire puse yra berods coveriu pasirinkimas.

O just dance 18 kazkodel apskritai nera coverio sistemoj.

• Dainiuspk tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods