Diavs

Achievments XBL

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, kad jau PS turi tokią temą tai manau ir xboxų turėtojams nors jų turbūt čia ir ryškiai mažiau reikia jos, įdomu kitų pasiekimai, tai vat dalinamės 100% achiev pasiekimais ir diskutuojam:)

Redagavo Diavs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka as surinkes su savo Xbox 360 nuo 2010m iki kol jam nebekure zaidimu.

93972 G, 4567 achievementai, 24 zaidimai 100% achievementai, is kazkur 150 zaidimu.

 

Siaip manau pakankamai solidi karjera ant X360.

 

92222G

2016:08:28

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

6_ACFA08_C_6_C8_C_4259_BD3_B_285_CE9_CDC


AC:Unity šiaip susižaidė visai smagiai, story nebloga, tačiau misijos tiek main tiek side monotoniškos gamėtinai, skrynių visokių šimtai, tai šiek tiek užkniso grindint, bet nemokamas DLC žiauriai nustebino, manau DLC geresnis nei pagrindinis žaidimas, susižaidė lengvai ir smagiai. Galvoju gal pradėt AC:Black flag žaist, tai norėjau paklaust ar irgi tokia pati monotonija ar smagiau? Žiauriai sucks seni žaidimai su savo online achievs..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

6_ACFA08_C_6_C8_C_4259_BD3_B_285_CE9_CDC

AC:Unity šiaip susižaidė visai smagiai, story nebloga, tačiau misijos tiek main tiek side monotoniškos gamėtinai, skrynių visokių šimtai, tai šiek tiek užkniso grindint, bet nemokamas DLC žiauriai nustebino, manau DLC geresnis nei pagrindinis žaidimas, susižaidė lengvai ir smagiai. Galvoju gal pradėt AC:Black flag žaist, tai norėjau paklaust ar irgi tokia pati monotonija ar smagiau? Žiauriai sucks seni žaidimai su savo online achievs..

 

 

Ant seno accounto, buvau pilnai surinkes viska ka tik galima ir buvo like tik online trofejai. Buvo kas veikt su tais laivais - bosais, dafiga rinkimo irgi. Bet man labai patiko lobiu ieskojimas ir t.t. Bet online trofejais teks nusivilti... Kodel Watch Dogs nebetesi? Su DLC trofejum tik su vienu uzsiknisau :D Negative Eugenics. Skamba lengvai, bet labai man nesiseke su situo trofejumi :D Ir siaip visai pats DLC neblogas :)

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant seno accounto, buvau pilnai surinkes viska ka tik galima ir buvo like tik online trofejai. Buvo kas veikt su tais laivais - bosais, dafiga rinkimo irgi. Bet man labai patiko lobiu ieskojimas ir t.t. Bet online trofejais teks nusivilti... Kodel Watch Dogs nebetesi? Su DLC trofejum tik su vienu uzsiknisau :DNegative Eugenics. Skamba lengvai, bet labai man nesiseke su situo trofejumi :D Ir siaip visai pats DLC neblogas :)

Dėkui už info, skaičiau, kad sunku ant black flag su online achievmentais, bet ir apie unity tą rašė, nors problemos nekilo.. Watch dogs DLC neadekvačiai brangus, tai laukiu ir tempiu kol gal akcija bus..:D dabar dar po pusantrų metų pertraukos noriu COD:AW pilnai atsirakint

Redagavo Diavs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

816_CCA2_D_3875_4265_B042_B3_A7_D984_E88


Darksiders: Warmastered edition - Nerealus žaidimas, tikrai rekomenduoju kam tokie prie širdies, keista, kad toks nepopuliarus, o tikrai manau gali konkuruot stipriai savo žanre, šiais metais lyg jau trečia dalis išeina. 100% nebuvo labai sunku, nes daug ką padaryt buvo galima tiesiog žaidžiant story, aišku teko ir pagrindint, bet nėra neįveikiamas, ne monotoniškas, su kiekvienu bosu gauni vis kažką naujo ir pan, dar kartą rekomenduoju :D

Taip pat Back to the future visus epizodus perėjau ir 100% atsirakinau, bet visiškai nevertas liko :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka dabar zaisi :D

Renkuosi tarp mad max, iš gamepasso, arba batman arkham knight visus papildymus susipirkt ir bandyt 100 pagaliau paimt.. kažkaip tų senesnių žaidimų tiek nežaista, kad turbūt iš gamepasso dar pusei m bus ką žaist

Redagavo Diavs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.