Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Achievments XBL

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX One, XBOX 360

Taigi, kad jau PS turi tokią temą tai manau ir xboxų turėtojams nors jų turbūt čia ir ryškiai mažiau reikia jos, įdomu kitų pasiekimai, tai vat dalinamės 100% achiev pasiekimais ir diskutuojam:)

Šį pranešimą redagavo Diavs: 2018-01-04, 21:33

29548.png

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

Nu ka as surinkes su savo Xbox 360 nuo 2010m iki kol jam nebekure zaidimu.

93972 G, 4567 achievementai, 24 zaidimai 100% achievementai, is kazkur 150 zaidimu.

Siaip manau pakankamai solidi karjera ant X360.

92222G

2016:08:28

Šį pranešimą redagavo ReiKaz: 2018-01-04, 22:04

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai

6_ACFA08_C_6_C8_C_4259_BD3_B_285_CE9_CDC

AC:Unity šiaip susižaidė visai smagiai, story nebloga, tačiau misijos tiek main tiek side monotoniškos gamėtinai, skrynių visokių šimtai, tai šiek tiek užkniso grindint, bet nemokamas DLC žiauriai nustebino, manau DLC geresnis nei pagrindinis žaidimas, susižaidė lengvai ir smagiai. Galvoju gal pradėt AC:Black flag žaist, tai norėjau paklaust ar irgi tokia pati monotonija ar smagiau? Žiauriai sucks seni žaidimai su savo online achievs..
  • DeLinkas tai mėgsta

29548.png

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

6_ACFA08_C_6_C8_C_4259_BD3_B_285_CE9_CDC

AC:Unity šiaip susižaidė visai smagiai, story nebloga, tačiau misijos tiek main tiek side monotoniškos gamėtinai, skrynių visokių šimtai, tai šiek tiek užkniso grindint, bet nemokamas DLC žiauriai nustebino, manau DLC geresnis nei pagrindinis žaidimas, susižaidė lengvai ir smagiai. Galvoju gal pradėt AC:Black flag žaist, tai norėjau paklaust ar irgi tokia pati monotonija ar smagiau? Žiauriai sucks seni žaidimai su savo online achievs..

Ant seno accounto, buvau pilnai surinkes viska ka tik galima ir buvo like tik online trofejai. Buvo kas veikt su tais laivais - bosais, dafiga rinkimo irgi. Bet man labai patiko lobiu ieskojimas ir t.t. Bet online trofejais teks nusivilti... Kodel Watch Dogs nebetesi? Su DLC trofejum tik su vienu uzsiknisau :D Negative Eugenics. Skamba lengvai, bet labai man nesiseke su situo trofejumi :D Ir siaip visai pats DLC neblogas :)

Šį pranešimą redagavo DeLinkas: 2018-01-22, 21:07

• Diavs tai mėgsta

justaspt.png

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai

Ant seno accounto, buvau pilnai surinkes viska ka tik galima ir buvo like tik online trofejai. Buvo kas veikt su tais laivais - bosais, dafiga rinkimo irgi. Bet man labai patiko lobiu ieskojimas ir t.t. Bet online trofejais teks nusivilti... Kodel Watch Dogs nebetesi? Su DLC trofejum tik su vienu uzsiknisau :DNegative Eugenics. Skamba lengvai, bet labai man nesiseke su situo trofejumi :D Ir siaip visai pats DLC neblogas :)

Dėkui už info, skaičiau, kad sunku ant black flag su online achievmentais, bet ir apie unity tą rašė, nors problemos nekilo.. Watch dogs DLC neadekvačiai brangus, tai laukiu ir tempiu kol gal akcija bus..:D dabar dar po pusantrų metų pertraukos noriu COD:AW pilnai atsirakint

Šį pranešimą redagavo Diavs: 2018-01-22, 21:46

29548.png

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai

816_CCA2_D_3875_4265_B042_B3_A7_D984_E88

Darksiders: Warmastered edition - Nerealus žaidimas, tikrai rekomenduoju kam tokie prie širdies, keista, kad toks nepopuliarus, o tikrai manau gali konkuruot stipriai savo žanre, šiais metais lyg jau trečia dalis išeina. 100% nebuvo labai sunku, nes daug ką padaryt buvo galima tiesiog žaidžiant story, aišku teko ir pagrindint, bet nėra neįveikiamas, ne monotoniškas, su kiekvienu bosu gauni vis kažką naujo ir pan, dar kartą rekomenduoju :D

Taip pat Back to the future visus epizodus perėjau ir 100% atsirakinau, bet visiškai nevertas liko :(
  • tymbarkFM ir DeLinkas tai mėgsta

29548.png

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Ka dabar zaisi :D

justaspt.png

Diavs
Mano pranešimai  

Diavs
  • Naujokai

Ka dabar zaisi :D

Renkuosi tarp mad max, iš gamepasso, arba batman arkham knight visus papildymus susipirkt ir bandyt 100 pagaliau paimt.. kažkaip tų senesnių žaidimų tiek nežaista, kad turbūt iš gamepasso dar pusei m bus ką žaist

Šį pranešimą redagavo Diavs: 2018-02-04, 18:43

29548.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods