narkata

Solo: A Star Wars Story (2018)

Rekomenduojami pranešimai

paziurejau kad SW fanam nepatinka naujas Solo filmas ir nuvariau i cinamon paziuret. ir man patiko. labai. kaip veiksmo filmas su gerais efektais man sitas patiko labiau nei pries tai ziuretas Ready player one. nematau cia jokiu minusu jame. geras veiksmas, geri vizualai, gal negeriausi dialogai bet nera blogi man. kazkaip nuobodesnis buvo praeitas SW filmas man negu sitas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip sitas man geresnis kaip action filmas turbut todel ji paziureciau dar karta per kompa/hdtv. praeitu 3 ne vieno nesinoretu ziuret kazkaip dar karta man. kas cai daug kam netiko han solo nepanasus i Forda o kodel turetu but panasus ? man jis tiko toks koks buvo. Fordas buvo tada , o sitas yra dabar. neskaitant kad tai buvo pats brangiausias SW filmas ever ne ji perfilmavo 3 kartus  ten per nauja viska. bet tai man visai nesvarbu. svarbu kad buvo visai smagu ziuret. 

cia panasiai kaip man tas rebootas pvz fantastic 4 2015 buvo geriausias filmas is F4 koki esu mates. kai kitiem F4 fanam turbut jis nepatiko visai. 

palyginus tas visu isgirtas ir pervertintas per scorintas Black Panther man kazkoks nuobodus buvo ir nevertas demesio aplamai. wakanda shit was that?  :yao:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.