Peršokti prie turinio

Nuotrauka

SEGA 2 zaidimai - nemokamai

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

d15479859e23.png

Pirma noreciau pasakyti. Ieskojau informacijos apie tai, kaip neprarasti per tokius dalykus savo steam acc. Pagrindine klaida yra ta, kad zmones per "3 salies" tinklalapius prisijungia prie savo steam, saitai dazniausia buna fake, ir atidave savo prisijungimus tiesiog savo paskyra praranda.

Reikia daryti taip. Pirma prisijungti prie steam, per oficialu tinklalapi, o tada jau lysti i tinklalapi ir ziureti kur jis jus nukreipia. Jeigu i steam tinklalapi tada viskas gerai ir paspaude Allow niekuom sau nepakenksime. Jeigu tinklalapis nuveda i ten, kur reikia is naujo prisijungti, tada geriau to nedaryti. :)

As pasiemiau ir viskas kaip ir veikia. Ka jums reikia padaryti norint gauti zaidimus. Pradzioje kaip ir minejau prisijungiame prie Steam. Toliau einam cia: http://www.makewarnotlove.com/ - irasome savo metus, jeigu nera noro nebutina tikrus. Tada spaudziame: Join the Fight. Tada leidziame steam prisijungti prie Sega. Tai padarius gauname dar viena zinute kurioje rasome ka mes gausime. Sutike griztame atgal prie tinklalapio. Irasome tikra arba netikra email ir du zaidimai musu steam'e.

Jeigu yra noro galime padiskutuoti apie tokius dalykus kaip sitas. Iki kada sitas reikalas galioja nezinau.

• ReiKaz ir Justinas26 tai mėgsta
Nuotrauka

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, Genesis
  • PSN vardas:Sewpar
  • XBL vardas:Sewpar
  • Steam ID:Sewpar
  • Origin ID:Sewpar

Iš pradžių kažkodėl neveikė puslapis, gal lūžinėjo nuo didelio srauto, tai žmonės bandė per kitur jungtis :D Ačiū, jog pasidalinai :)

• Magnitas tai mėgsta
Nuotrauka

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

confirminau emeila, bet veliau norint prisijungti tai vel praso ivesti emeil...ivedi spaudi confirm email ir nieko nevyksta

Nuotrauka

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

confirminau emeila, bet veliau norint prisijungti tai vel praso ivesti emeil...ivedi spaudi confirm email ir nieko nevyksta

Hmm.. Keista. Po email turetu tie zaidimai buti tavo Library. Kaikuriem atsiranda jie veliau. Pats zaidimas uzsivadines Sega Mega.. As siaip turiu du steam acc tai pirma pabandziau su netikru paziureti kaip ir kas. O kai su tikru neleido, nes turbut jau pasinaudojas buvau, tai keiciau IP su programa ir tada leido.

Pabandyk paziureti ar velaiu neatsiras. Po to bandyk kartoti procedura. Jeigu duos ivedineti metus ar galima bus spausti Joint the Fight tai gal pavyks vel..

• Altec128 tai mėgsta
Nuotrauka

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

dėkui, suveikė.

• Magnitas tai mėgsta
XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

Pasitikrink "SEGA Mage drive & Genesis Classics" ar jie yra, nes geimai eina kaip DLC, kaip fotkej matosi.

• Impaler, Magnitas ir Altec128 tai mėgsta

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

Aciu labai :) vis gi siandien patikrinau library su sega mega... ir visgi gavau :) 

• Magnitas tai mėgsta
Nuotrauka

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

gauti gavom, bet jie vistiek smagiau lošiasi per GENS emuliatorių, kaip nori taip :D

XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Vakar visi turėjot gaut Viking Battle for Asgard

• Magnitas tai mėgsta

DzekerisLT.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Tikrai taip. Ir pas mane atsirado minetas zaidimas. Saunu. :)

Nuotrauka

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, Genesis
  • PSN vardas:Sewpar
  • XBL vardas:Sewpar
  • Steam ID:Sewpar
  • Origin ID:Sewpar

Tuoj turėtų but ir Alpha Protocol, jei neklystu

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods