Peršokti prie turinio

Nuotrauka

World of Warcraft vertė

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Flashas
Mano pranešimai  

Flashas
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Code_7_5_3

Sveiki, taigi tvarkydamasis stalčius, radau kamputyje užkištą šį žaidimą. World of Warcraft, čia kažkoks editionas, yra cd key, 5 diskų, tik tiek, kad jis vokiškas, bet gallbūt su kokiu patch ar kažkuo eitų kalbą pasikeisti į anglų.. Ar jis ko nors vertas? Įmanoma būtų parduoti šį? 

F5fElra.jpgUtjZ64m.jpgxme8hhF.jpgdPX4d9q.jpg

Šį pranešimą redagavo Flashas: 2018-02-17, 11:52

• bigisk tai mėgsta

Code_7_5_3.png

bigisk
Mano pranešimai  

bigisk
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, Wii
  • PSN vardas:bigisk

Permeciau greit ebay. Rinkos verte apie 10€ :(

https://www.ebay.at/...BsAAOSw~HBaHqDP

Šį pranešimą redagavo bigisk: 2018-02-17, 14:07

Nuotrauka
FX8320E@4,2Ghz+ PNY GTX 1060 GB + 16GB DDR3 1866 + 250GB SSD + 2TB HDD + WIN10 PRO

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • XBL vardas:BemsasLT

Manai atkasai kažka vertingo. :D Jei koks vienetinis leidinys tada jo...

Flashas
Mano pranešimai  

Flashas
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Code_7_5_3

Jooo, galvojau kažką vertingo radau, bet pasirodo, kad jis vertas tik kelių kebabų..  :D

Code_7_5_3.png

pilstuks
Mano pranešimai  

pilstuks
  • Naujokai

Ir realiai jis vertės visai neturi, nes kad žaistum oficialiai, turi mokėt mėnesi mokesti, o jei moki mokesčius gauni legaliai parsisiųsti iš interneto.

Čia vertė nebent tie bukletai, paveiksliukai, dėžutė... ant sienos pasikabinti :D

Mldc
Mano pranešimai  

Mldc
  • Naujokai
  • Turi:PS3, XBOX 360

Wow žaidžių globale su didelėm pertraukomis gal apie 10 metų, tad galiu pasakyti, kad turinys diskų yra absoliučiai nulinės vertės, nes net juos įrašius, tau tiesiog netiktu, nes visus failus pakeistu, arba net neleistu updeitinti, nes tiesiog per sena versija. Toliau wowo failai yra nemokami ir juos gali atsisiusti bet koks žmogus free per launcheri, o pinigus moki tik už leidimą žaisti daugiau negu 20 lvl. Vienintelė vertė būtu, nebent čia yra kokia kolekcinė retenybė nors ir abejoju.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods