Rekomenduojami pranešimai

Nu va isbandziau ir as sita zaidima, pralosiau savaitgali tikrai nemazai. Aisku grafikos bugu apstu tikrai, stikliniai dangoraiziai per kuriuos matosi visi tuneliai ir kitos teksturos ir nematomi ginklai rankose. Situ bugu as nesumuoju, nes tai yra open beta. Zaidziau ant ps4 pro ant 4k sony tv su hdr. Patiko tai, kad nebeliko isplaukusiu texturu, kas buvo su pirma dalimi. Bendrai paemus: grafika, misijos yra tokios pacios. Nu valdymas, tai pasakiskas, jau nepamenu pirmos dalies valdymo, bet sito zaidimo valdymas yra tobulas. Toks jausmas, kad zaidimas buvo darytas zaist tik ant pultelio. Yra tu pliusiu ir patobulinimu tikrai, bet jie minimalus. Ir nenoriu nieko izeist, bet tikrai, mano nuomone jis nevertas vadintis zaidimo antra dalimi. Nu tikrai nevertas. Su zemelapio pakeitimu ir keliais patobulinimais jis man artimesnis i DLC, bet ne i antra dali. Atsiprasau, bet is Ubisoft as tikejausi daugiau. Jeigu nesugebejo pakeist snowdrop variklio grafikos, galejo pakeist gameplay. Pagal juos, tai galejo viska pakeist, bet... Zodziu nevyniojant, as asmeniskai jo nepirksiu ir tikrai ji praleisiu, palauksiu kol kainuos 15-20e, o tai nutiks gana greitai, nes visi kas tikejosi daugiau is antros dalies po pirmos nusivylimo liks dar labiau nusivyle. Ir cia gali gynt kiti negyve, jam palyginimo pagal toki zanra sunkiai rasi, cia ne ralis ir ne sportas kazkoks. Bet kalnas geresniu zaidimu yra kuriuos galima drasiai zaist, kol sito sudo kruvos kaina nukris :) Ir net nebandyk Scalman manes zemint ar uzgauliot ar saipytis is manes, nes pyksimes ir toliau :) As issakiau savo nuomone :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai papigiaja gavau. bet nesu tikras ar zaisiu. Sekiro iseina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokių žaidimų "ant starto" geriau nežaisti. Geriau palaukti kol ištaisys visus bug'us, papildys contento. Tikriausiai jau kažkas šitą minėjo, nes tai turėtų būti akivaizdu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tymbarkFM nzn kaip tau,bet man pirma dalis gera buvo, aisku veliau dar geriau tapo, pirkau ant starto, tiek ir sita antra dali imsiu nes man patinka division stilius ir saudimas, tai kad lauksiu 12 dienos nes jau pradesiu losti ji , plius jau nvidia naujus driver isleido butent division 2


Plius man patinka kai per pati Ubisoft perki zaidimus ir gali su didele nuolaida piimti , panaudoji U 100 creditus ir gauni 20% nuolaida 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isleidimo diena paemiau is cdkeys atrodo uz 45 eurus kazas tokio. jau 50val, 30lvl ir apie 950 lootu pagal uplay statistika. dar i DZ nelendu ir WT neimu, nes vis dar story misijose dar nebaigiau visko. nors ten baigt turbut ir neina vis random atsiranda side misiju ar bounty ar dar visokiu teritoriju uzemimu per nauja vel ir vel. nesitikejau kad taip gerai eis ant gtx 1060 lapo bet kiek pamenu viskas ultra maxed ir ant 1080p sukasi gerai, gal ten kazkas pamazinta per viena koki seseliai ar rukas. bet daugiau viskas virsuj. 


buvo padeti i sona tiek metro tiek new dawn , kad ir kaip kartotusi side misijos kol kas nenusibodo dar. vis koki nauja ginkla gauni randi ir begi jo ismegint o kur geriausia megint jei ne naujai atsiradusiose side misijose.


demesys detalem stebetinas ypac tie muziejai , nieko panasaus pirmoj dali nepamenu, ypac kosmoso muziejus su ten raketom , menuleigiais ir pan dalykais pusiau isardytais ar surinktais verta aplankyt ir baigus saudymam as ten viska apziurejau kaip reikiant... 


QC9uc6O.jpg


KpL4vGV.jpg

 

xxX0JLl.jpg

 

QahDrjr.jpg

 

xNqUr5K.jpg

 

9Am9KqC.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tik 18lvl pasikeliau ir vis nera laiko prisest toliau lost :/ Siaip tikrai patiko ir smaug zaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dauguma lose kaip ejo per main misijas iki galo ir tik po to jau perejo i WT1 pradejo daryt side misijas, as atvirksciai iki lvl 30 nu isvaliau beveik viska kiek jau galejau visose teritorijose, ir kas gi nutiko kai perejau i WT1 , ogi visi postai vel raudoni. vel viskas is naujo tik jau pries kitus kautis pries daug geresnius, pries dronus pries tuos robo ginklus ir pan stuff... kol kas perejau i WT2 ir viskas patinka, velgi einu daug side misiju in control postu , todel gal kazkiek esu auksciau nei kad priesai WT1 tai nebuna sunku susitvarkyt ir su elitemis. ziuresim kaip toliau... man realiai nepatinka tas visas modern warfare dalykas kas cia bus dabar , beet kaip nors gal sulesiu visus, ziuresim. paemes ta arbaleta kurio beveik niekad nenaudoju , pagr ginklai 2 assault rifles, vienas letesnis vienas greitesnis priklauso nuo atstumo naudoju viena arba kita, arba abu kai reikia daug soviniu. kol kas fun ... dar nepabodo. ginklai geresni vis eina ir eina ko man ir reikia. is pagalbiniu naudoju tik sekancias granatas ir gydanti drona. daugiau nieko isvis. viskas savais soviniais pasiekiama. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau 120 val. viso pralosta. su antru charu dabar losiu nuo pradziu jau lvl 10. dark zones kazkiek pasikeite su paskutiniu update , kazkiek lengviau gal pries AI pasidare.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.