Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Trofėjai ir kitas user'is

- - - - -

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta

Yan
Mano pranešimai  

Yan
  • Naujokai

Tai vat, rudenį nusipirkau dėvėtą PS3, ankščiau nebuvau net prisilietęs prie šios konsolės, tad aišku ir nežinojau apie visą tą User interface tuo labiau apie XMB veikimą. Žodžiu, jame buvo sukurtas user'is, aš nesumąsčiau visko švariai formatuot ir pakeičiau to user'io vardą ir tiesiog žaidžiau offline, prie to user'io kažkada ankščiau tikrai buvo prijungtas ankstesnio savininko psn, bet kai jau pas mane jis į rankas pakliuvo, tai tas psn buvo atjungtas. Savo psn paskyros taipogi nebuvau nei syk prijungęs, Trofėjai ir aplamais viskas offline buvo. Tai ar tie trofėjai , kurie liko user'yje kuris kažkada buvo prijungtas prie ne mano paskyros, tačiau nebuvo sync su ta pačia paskyra persikeltu, į mano psn jei aš prisijungčiau prie savo psn paskyros? Ganėtinai kvailai paaiškinau problemą, bet tikiuosi supratot.

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Atskiras vartotojas, atskiri trofėjai.

DzekerisLT.png

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Susikūręs naują acc, gausi per naują arti dėl trofėjų.

Yan
Mano pranešimai  

Yan
  • Naujokai

O taip, smagu. Anyway ačiū už info.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods