Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Shadow of the Tomb Raider

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

45885b2011a6f0abc4665f4c3ab6aa27.png

• Magnitas tai mėgsta

DzekerisLT.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

TR_Announcement_2018_resized.jpg

https://www.tombraider.com/en-us

oho toks tamsus ir ziaurokas nusimato naujas TR. noretusi nauju groziu grafikoj pamatyt. siaip jie labai gerai ejo pirmyn po pirmo rebooto i rise ir dabar reiktu vel nauju grafikos lygiu pamatyt. iki siol nenuvyle, tai tikesimes.

“Shadow of The Tomb Raider is the climatic finale of Lara’s origin story.”

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-03-15, 15:36

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Aš galvoju ta proga, kad jau tęsinys šį rugsėjį reiks steame abi dalys per deala pasiimti ir dar sykį pereiti, nes jau nelabai menu istorijos, o čia kad istorija tesis tai faktas.

DzekerisLT.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

idomui gausim nauja tressfx plauku versija?, kol kas AMD cia laikesi neleido nvidia plauku daryt larai

giphy-downsized.gif

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-03-15, 15:43

LG G4 / Teclast X98 Pro

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

idomu bus geresnis,uz praeitas dvi dalys

mindaugelis.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

kazkokios naujos vietos laukia

g7BbEqLZBb6rXooBoxLNdY-970-80.jpg

as tai jau priloses pirmos dalies ant pc   , tada rise ant x360, pc ir ps4 pro, tada pirmos dalies pagerinta ant ps4 pro , ir dabar dar reikes rise maxinta ant pc kada praeit su visais dlc. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

Tomb Raider buvo geras, bet antra dalis dar geresne visais atzvilgiais. idomu kuo sita nustebins.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

idomu kurgi keliausim. is teaserio dziungliu lyg rodo ir kazkokias sventyklas ale piramides. ir kol kas lygtai niekas isskirtiniu teisiu neissipirko . 

gal tikrai i tamsia puse pasuksim

Screen_Shot_2018_03_15_at_9.07.00_AM.png

tik dabar perskaiciau kad sita nauja dali jau kurs Eidos Montreal , kurie dare Deus Ex , o Crystal Dynamics kurie sukure abi atkurtas dalis dabar dirba prie Avengers zaidimo. 

arba cia kazkas kazka ne taip parase. as galvojau kad jie cia kartu kure tomb raiderius. vienur raso taip kitur kitaip. zodziu paskirste jie ten kazkaip grupes ir grynai tie zmones kurie kure pirmas TR dalis dabar prie sito neprisides taip iseina. 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-03-15, 19:49

LG G4 / Teclast X98 Pro

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai

jei pridetu kokiu mumiju,nieko pries butu :D

mindaugelis.png

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM

Microsoft matyt nusprendė, kad ši karta neapsimoka vėl išpirkti timed exclusive.

Nuotrauka

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai

squareeinx ka nepraeitas dalys kure,galetu grazint siek senesni varikliuka tomb raider

mindaugelis.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

square enix nekure nieko ir nieko su TR nesusije daugiau nei leidejai. tik tiek. Crystal Dynamics ivardijami kaip kurejai TR ir Rise daliu. Eidos Montreal prirasoma kaip prisidejus prie situ TR daliu irgi bet nebuvo vadinama kaip pagrindine kureja. Dabar Eidos Montreal jau vadinama kaip ir naujo TR kureja. Eidos Montreal kure tik Deus Ex naujus ir Thief naujo dalis bei prie TR dirbo tai cia kaip ir gerai viskas . 

kazkaip daznai zmones painioja leideju vardus uz tuos kurie zaidima kure. ir visus laurus aisku kas susizeria ir pagrindinius pinigus. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

Flashas
Mano pranešimai  

Flashas
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Code_7_5_3

shadow_tomb_raider_leaks-740x543.jpg

Apparently, there will be a Standard Edition, a Croft Edition, a Digital Deluxe Edition, a Digital Croft Edition, a Collector’s Edition and even a Steelbook edition. The box art also confirms that Eidos Montréal has developed the game as we had surmised (Crystal Dynamics is working on The Avengers project).

Last but not least, the game will be rated 18+ which suggests mature themes and tones. Shadow of the Tomb Raider will seemingly see Lara Croft trying to stop a Mayan apocalypse, as mentioned yesterday by the official Twitter.

Check back tomorrow for a lot more on the game, which is due to release on September 14th for PC, PlayStation 4 and Xbox One.

Code_7_5_3.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

tamsu ..gerai atrodo

bet sustabdzius video tie 2:29 kas ten tokia. juk lara taip neatrodo , what ??  :poker:  

keli lygtais leakinti screenai is real gameplay

DbvfZTHVwAEA5Ok.jpg

DbvfFJqVwAAd-kP.jpg

DbvfVEUU8AA3ZmP.jpg

shadow_of_the_tomb_raider_leaked_screen_

cia jau panasiau i lara 

kazkiek info apie zaidima

The game is being developed by EIDOS Montreal and Crystal Dynamics and more games are planned after this third part in the new Tomb Raider trilogy. However, classic Lara will not
return. Instead, these new games will feature independent adventures of the Lara we have now.

Shadow of the Tomb Raider promises to feature the best action scenes of the whole trilogy, as well as weapons that will be focused on stealth. The mainvillain of the game will be Doctor Dominguez and the game begins in Cozumel (Mexico) where Trinity and Lara look for an ancestral key.

The game will last around 13-15 hours (without the side missions) and the hunting and the equipment will be more important this time around. The main tombs will be very important, will be “more classic,” and will be deadlier than before.

Players won’t be able to drive vehicles but they will be able to swim and dive. Players can also use their rope to go up and down walls, run through them, and perform longer jumps.

In Shadow of the Tomb Raider, Lara must master a deadly jungle, overcome terrifying tombs, and persevere through her darkest hour. As she races to save the world from a Maya apocalypse, Lara will be forged into the Tomb Raider she is destined to be.

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-04-27, 19:30

LG G4 / Teclast X98 Pro

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai

trumpokas tada 13-15 valandu liginant su god of war

mindaugelis.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods