Džekeris

Tom Clancy's Splinter Cell leaked by Amazon?

Rekomenduojami pranešimai

Dar prieš kurį laiką man regis su @narkata kažkurioje temoje buvome pradėję kalbėti, jog pats laikas būtų grįžt Splinter Cell, o kaip žinia Amazon buvo nutekinusi ir Wolfenstein 2 bei Evil within 2, tad didelė tikimybė jog serija grįžta :)

 

3362597-4257099602-tom-c.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi girdėjau apie info kad gali būti splinter cell, bet manau ta sužinosime per e3, Division 2 ir splinter cell būtų man bomba is Ubisoft pusės, geriau negu koks BF5 :) Kurio aš jau nežaidžiu pabodo jau jis, nebent tai būtų BF bad company 3 ir tai su dideliu klaustukų būtų jis man, nors pati serija buvo tikrai gera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau praeitais metais turejo anonsuoti, bet atidejo matyt del kazko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata Na kad Division antra dalimi kvepėjo ir tai pasitvirtino, nellaikau bomba ;) o va po 5 metų pertraukos grįžtantis Splinter Cell ir jeigu tai tiesa va čia tai bomba, ir turiu nuojauta, kad tai bus reboot'as, nors visi peikė tą blacklist, man jis labai skaniai susilošė ;D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo pacia pirma dali taip kad perkutu + nauja dali . vien remeiko tai tikrai nenoriu. niekad ju nemegau ir nemegsiu. geriau tegu nauja kuria. bet pirma dalis tokius gerus prisiminimus tu laiku sugrazina. tik reiketu kazko revoliucinio. vien tik geru teksturu ir apsvietimo su seseliais bei didesnio mapo kazkaip jau neuztenka. 


tumblr_onlyzuVrLB1r7sijxo1_500.gif


as blacklist taip ir neperejas atrodo

source.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai jeigu visai nauja story tipo kai buvo jaunas ... ar isvis kitu laiku. aisku butu idomu. ir vadintusi Splinter Cell  . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nelabai supratau tavo kito komentaro tipo norėtum open world? Dar vieno widland..... Man ubi visko nepaverčia atviro pasaulio, nes užknisa kartoti tas pačias misijas.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.