Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Grand Theft Auto 5 (PS3)

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

GhostRider
Mano pranešimai  

GhostRider
  • Naujokai
  • Turi:PS3

taigi norečiau sužinoti ar imanoma užsimodinti Gta 5 visas mašinas idejus i pc ps3 gta 5 diskeli ? ir ar priims kompas konsolei skirta diska? 

Ačiu už atsakymus :)

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

o iš kur pas tave idėja, kad taip iš viso gali būti?

• CerberusLT tai mėgsta
XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

benon8
Mano pranešimai  

benon8
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS Vita, PSP
  • PSN vardas:benon8

nes banko korteles irgi eina i kompa ikisti ir prisirasyti kiek nori i saskaita, po to bankomate issiimi :D

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

nes banko korteles irgi eina i kompa ikisti ir prisirasyti kiek nori i saskaita, po to bankomate issiimi :D

RDJ_Woah.gif

GhostRider
Mano pranešimai  

GhostRider
  • Naujokai

nežinau, bet isitikinau kad neimanoma , patikrinau xd

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

edloo_s-200x150.gif

srsly? :troll: gta5 ps3 nesomodina kiek zinau. o jei ir modintusi tai tikrai ne tokiu budu ir nebent nulauztas.

užsimodinti Gta 5 visas mašinas 

kam to reikia ? visu masinu kur , kokiu . kokiu tikslu ?

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

prikolist
Mano pranešimai  

prikolist
  • Naujokai

Seip tai istiesu modinasi zaidimu seivai per pc ir tada isikeli i ps3 , bet su disku nieko nepadarysi.

GhostRider
Mano pranešimai  

GhostRider
  • Naujokai

iš tiesu manau nesamone kad ps3 originalus žaidimai pritaikyti tik ps3 konsolems galetu pritaikyti pavyzdžiui ir pc kad galimetu isikelti mašinu modu failiukus ir visa kita kas susije su pačiu žaidimu.

o dabar kai idejau ps3 žaidima (kompaktini diskeli) i laptopa ir net neatidaro žaidimo failiuku... tai galvoju tokia nesamone kad ka žinau. :D

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tronox_LT

iš tiesu manau nesamone kad ps3 originalus žaidimai pritaikyti tik ps3 konsolems galetu pritaikyti pavyzdžiui ir pc kad galimetu isikelti mašinu modu failiukus ir visa kita kas susije su pačiu žaidimu.

o dabar kai idejau ps3 žaidima (kompaktini diskeli) i laptopa ir net neatidaro žaidimo failiuku... tai galvoju tokia nesamone kad ka žinau. :D

Pabandyk i muzikini centra isidet arba i maga masinoj, gal tada suveiks

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GameBoy, Dreamcast, Genesis
  • PSN vardas:Sewpar
  • XBL vardas:Sewpar
  • Steam ID:Sewpar
  • Origin ID:Sewpar

Disko tau net nenuskaitys, jeigu pas tave DVD optinis įrenginys, nes diskas Blu-Ray. Ir tiesiog, žinai, visišką nesąmonę parašei :)

• CerberusLT tai mėgsta
Nuotrauka

Droveris
Mano pranešimai  

Droveris
  • Nariai
  • PSN vardas:Droveris
  • Steam ID:sventas
:D:D:D nezinau kas juokingiau, pats klausimas ar saikos komentarai. :D

GhostRider
Mano pranešimai  

GhostRider
  • Naujokai

jus rimtai  nesuprantat ar ka??? aš parašiau kaip geriau butu o  ne nesamone, nežinot gal kad yra žmoniu kuriems patinka žaidime užsimodint mašinas ar kažka kita (tokiuose žaidimuose kaip: gta nuo 3 iki 5 dalies, tada  cs irgi galima užsimodinti ir kitu žaidimu yra...) man idomu pasidare tiesiog del gta 5 todel ir paklausiau  o po to nusprendžiau išbandyt o dabar aišku užsimodint be šansu.

Luigi
Mano pranešimai  

Luigi
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, Genesis
  • PSN vardas:Geimeris2 , Geimeris
  • XBL vardas:Geimeris2

Na aplamai apie modus ant ps3, tai Skyrima esu sekmingai modines. Ėjo tokie modai "evil lair of hidra" ir aišku nude modas. :D
Bet čia aišku ant laužtos konsolės. Ps2 laikais GTA SA modinta net versija galima parsisiūsti. Nes ten nuo pc versijos netaip ir skiriasi. Tie patys failai pagrinde. Kaip kad Skyrim. Beabejo ne visi modai eina. Yra apribojimu del galingumo konsolės ir panašiai.

Šį pranešimą redagavo Luigi: 2018-04-07, 13:44

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods