fruukta

padėkit dėl gta 5 arba pati nežinau ko

Rekomenduojami pranešimai

iš karto įspėju, jog nieko nenusimanau xboxuose, atrišimuose ir panašiai, bet google naudotis sugebu, tačiau parą vaikščioti googlais ir youtubais jau vargina :D

 

ISTORIJA: nusipirkau atrištą xboxą, nežinau kokiu būdu ir nieko nežinau, bet išmokau įsirašyti žaidimus iš flasho i xboxą. tam prireikė daug laiko, bet man pavyko! bėda ta, kad neina žaist.

 

PROBLEMA: įsirašiau gta 5, žaidimas pastringa vos tik pradėjus jam krautis. išvaliau system catchus - nepadėjo. atėjau iki tos dalies, kad reik atnaujinti dashboardą (pas mane 2.1xxxx ar kažkas tokio), bet update padaryti neina, kadangi neina prijungti interneto prie xboxo (nežinau kodėl, bet tai pasakė ir pardavėjas ir man tai pasirodė neaktuali informacija). tada pasidariau visokius dexus hexus (pati nežinau apie ką šneku, bet išsiaiškinau kokio dashboardo atnaujinimo man reikia. pastrigau ties jo įrašymu, nes atsisiunte kažkokia programa ir ten reikia visokių "naud" ir aš nesuprantu ko reikia, bet tada suabejojau ar apskritai reikia atnaujinti? o gal bus kokie banai ir aš išvis nieko nebegalėsiu žaist?

 

tiesiog patarkit ką daryt, nes aš tiesiog noriu pažaist gta 5 ir mano kantrybė man slysta iš rankų jau... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai dashas senas nepaleisi gta5. Reikia ji atnaujint i

16202. Jeigu sakai zaidimus kelei i xbox tai turbut turi rgh nulauzima. Siaip zaidimus ir is isorinio hdd ar usb pasileidt galima nebutina kelt i vidu.

Nereikia xbox jungt prie jokio neto kad atnaujint dasha. Le

Ngviausia gal bus jei pasiziuresi video how to update rgh to latest dashboard.

Kazkaip kad lengviau butu suprast ka turi gali nufotkint pagr meniu xbox ka rodo ir kokia versija rodo . kad ir tel nufotkink ir per koki imgur ikelk cia nuoroda.

Siaip cia butent apie gta 5 ir jtag rgh irasyma

http://www.playmanija.lt/forumas/t41517/pamoka-gta-v-įrašymas-rghjtag-konsolėms/

Jei nori anglu kalba

https://www.xpgamesaves.com/threads/how-to-get-gta-v-running-on-your-jtag-rgh-dev-tut.82715/

Gan paprastai paaiskinta manau. Gali is vidinio ar isorinio hdd lost tik reikia teisingai susikelt abu diskus ten kur reikia.

As pamenu updeitinau dasha ir is isorinio hdd losiau poto. Cia jeigu rgh nulauzimas aisku.

Pirma susitvarkyk dashboard . pasiziurek tiksliai koks pas tave

dash_ver_nxe.png jei mazesnis nei 16202 tai reikia naujint.

O dasha labai paprasta updeitint. Atsisiunti reikalinga, isarchyvuoji, keli $systemupdate folderi i usb kuris turi but formatuotas fat32 . kisi usb i xbox , ismes pasiulyma updeitint is usb. Sutinki. Done.

Cia viskas jei pas tave rgh nulauzimas aisku.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel neklausi patarimo pardavejo? Juk jam sumokejai pinigus, jis turetu viska ir paaiskinti.

Ir siaip normalus pardavejai parduoda konsole jau pilnai paruosta, atnaujinta ir su norimais zaidimais.

Parasyk pradzioje tiksliai koks pas tave dashboardas dabar. Gal net nereikia atnaujinimo.

Kaip pastringa zaidimas kai pradeda krautis (padaryk nuotrauka). Ar jis bent pradeda krautis ar ismeta errora kad need to download again ar kazka panasaus? Gal tiesiog blogai ikelei zaidima (kas pasitaiko labai daznai nes GTA V susideda is dvieju disku kurie kiekvienas turi buti konvertuojamas skirtingai ir keliamas i skirtingas vietas)

Su dashboardo updeitais reik but labai atsargiam. nes viena maziausia klaida ir konsole uzsibrickins ir be spec irangos jau nieko nebepadarysi, tiesiog nebeuzsikraus.

 

Taip kad pradzioje rekomenduoju normaliai su pardaveju pasisneketi ir viska ishsiaiskinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau turbut ten tiek primalta kad nei tas kuris pardave jau nepatars nieko gero. reikejo pries kazka darant pirma klausinet. Dabar jau lieka ziuret kas ten pridaryta koks dashas pirma. Tada gal tik reikia zaidima teisingai isikelt ir viskas veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tada reikes DLC ir TU, nes gi nezaisi basic senos bugovos versijos... tada paaiskes kad FSD senas, reikes naujos auroros... pasaka be galo bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel neklausi patarimo pardavejo? Juk jam sumokejai pinigus, jis turetu viska ir paaiskinti.

Ir siaip normalus pardavejai parduoda konsole jau pilnai paruosta, atnaujinta ir su norimais zaidimais.

Ne į temą

Nusisneki zmogau eilini karta. Vel jis su savo tais "pardavejo klausk". Mokytojas mat atsirado. Galetum ne pamoklsaut, o patarima duot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai lauksim atsiliepimu kas ten is to isejo . nieko tokio ir su senu fsd lost ta gta5 as taip ir losiau ir dabar pasileisciau taip pat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiesiog blogai irasytas GTA5.

 

Kiek pamenu game diska reikia isextractinti i god formata, o install diska i xex, kad istraukti god formato failus. Kitaip pastringa zaidimas ant loadingo arba buna infinite loading loop, arba reikalauja update.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.