Peršokti prie turinio

Nuotrauka

ar imanoma atbaninti xbox360?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

MaRiuS1117
Mano pranešimai  

MaRiuS1117

Kompiuterinės Įrangos Derintojas

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PSP
  • PSN vardas:marius1117
  • Steam ID:CX75

sveiki, nusipirkau 360 is bico kuris bande pasikeisti neveikianti dvdroma, bet nezinojo apie dvdkey reikalus, ir itariu prijunge prie intiko ir uzbanino konsole... originalu dvd roma atgaivinau trumpam, kad rakta isitraukciau buvo lite-on, ir spoofinau nauja benq kaip lite-on su org dvdkey, tai db zaidimus skaito....tad dabar liko klausimas ar imanoma kaip nors atbanint ta konsole?

Cerveza por favor"Maybe I should kick you in the face with my fist" Jon Lajoie ; "Eat the wizard, eat the slut, eat the robot's shiny but" Bender ; Nuotrauka

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, XBOX

Galejai plokste perlituoti ir viskas.

O del bano, niekaip. Yra ten keyvault keitimas per RGH/JTAG, bet ten knisliava. Pigiau pirkt kita deze.

• MaRiuS1117 tai mėgsta

GMR
Mano pranešimai  

GMR

2014, 2013, 2012 ir 2011 metų Xbox360 žinovas

•  V.I.P.
  • Turi:PS3, XBOX One, XBOX 360
  • Steam ID:mikutiz

Nop, banas nenuimamas. Daryk RGH

• MaRiuS1117 tai mėgsta

MaRiuS1117
Mano pranešimai  

MaRiuS1117

•  V.I.P.

Nop, banas nenuimamas. Daryk RGH

kiek siuo metu kainuoja tas malonumas?

Cerveza por favor"Maybe I should kick you in the face with my fist" Jon Lajoie ; "Eat the wizard, eat the slut, eat the robot's shiny but" Bender ; Nuotrauka

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai

kiek siuo metu kainuoja tas malonumas?

Priklauso nuo modelio: slim (trinity, corona v1-v6) arba fat. Kainas sunku pasakyt, nes as pats dariaus RGH, bet galiu pasakyt, kad ant slim yra daugiau darbo. Bet max iki 40 euru. Priklauso koks meistras ar originalius chipus naudoja.

RGH turi multiplayer, pastoviai zaidziamas black ops 2, ir daugiau nieko :D. Galima zaisti zaidimus palaikancius system link.

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

Priklauso nuo modelio: slim (trinity, corona v1-v6) arba fat. Kainas sunku pasakyt, nes as pats dariaus RGH, bet galiu pasakyt, kad ant slim yra daugiau darbo. Bet max iki 40 euru. Priklauso koks meistras ar originalius chipus naudoja.

RGH turi multiplayer, pastoviai zaidziamas black ops 2, ir daugiau nieko :D. Galima zaisti zaidimus palaikancius system link.

Gali siekti RGH ir 120 Eur jei daroma winchester motininei. O siaip standartas fatams ir slimams 30-40 Eur.

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, Wii, 3DS
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Aš kadaise dariausi slimui rgh mokėjau 200lt

DzekerisLT.png

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai

Jeigu paciam daryti, tai gautusi brangiau, nei eiti pas meistra. Nebent megejas pasikrapstyti ir lituoklis yra ne svetimas daiktas, tai smagus projektas.

Chipas (klonas pigiau)

Nand  writer/reader

Lituoklis

Lydmetalis

Litavimo pasta arba kanifolija

Tech.spiritas

Laidukai chipo litavimui

Dar patirties lituojant, ardant.

MaRiuS1117
Mano pranešimai  

MaRiuS1117

•  V.I.P.

Gali siekti RGH ir 120 Eur jei daroma winchester motininei. O siaip standartas fatams ir slimams 30-40 Eur.

xboxas pas mane Falcon su naujausiu dash.... K, tarkim padarytas tam boxui RGH, kaip ji atbanint, ar is vis apsimoka ji atbanint, ar yra galimybe turet RGH ir naudotis xbox live funkcija, itariu kad su CFW tikrai neveiks, bet ar yra galimybe chipa laikinai isjungt, kad jo neaptiktu? 

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

I falkona apsakritai pinigu neinvestuociau, keista kad dar ju gyvu yra po 10-12 metu :D

RGH siulau daryti tik todel kad galima butu zaisti is HDD. Ar taip ar taip padarius RGH praktiskai dingsta visos online funkcijos, taspats kas banas. Nebeatbaninsi tu jos, tiesiog pamirsk kad sita kosnole kadanors tures online galimybes. Net ir darant RGH pakeitus i donorini keyvaulta ir naudojant paskui mokamus ninja serverius vistiek greitai gausi bana. Taip kad pamirsk sita konsole ir xbox live.

MaRiuS1117
Mano pranešimai  

MaRiuS1117

•  V.I.P.

I falkona apsakritai pinigu neinvestuociau, keista kad dar ju gyvu yra po 10-12 metu :D

RGH siulau daryti tik todel kad galima butu zaisti is HDD. Ar taip ar taip padarius RGH praktiskai dingsta visos online funkcijos, taspats kas banas. Nebeatbaninsi tu jos, tiesiog pamirsk kad sita kosnole kadanors tures online galimybes. Net ir darant RGH pakeitus i donorini keyvaulta ir naudojant paskui mokamus ninja serverius vistiek greitai gausi bana. Taip kad pamirsk sita konsole ir xbox live.

matau kad plm turi rgh darymo paslauga, ar ji dar veikia?

GMR
Mano pranešimai  

GMR

•  V.I.P.

Manau kad veikia :)

liencas
Mano pranešimai  

liencas
  • Nariai

Priklauso koks falconas, v2 tikrai gerai laikosi. Temperaturos stabilios. Ventiliatoriai uzia tiek pat, kiek jasper.

xboxas pas mane Falcon su naujausiu dash.... K, tarkim padarytas tam boxui RGH, kaip ji atbanint, ar is vis apsimoka ji atbanint, ar yra galimybe turet RGH ir naudotis xbox live funkcija, itariu kad su CFW tikrai neveiks, bet ar yra galimybe chipa laikinai isjungt, kad jo neaptiktu? 

Jeigu tikrai legaliai nori lost, tai geriau pirk atskirai nauja deze, kad ir jasper. Buna ten parduoda po viena.

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods