Flashas

Padėkit išsirinkt sprotinį laikrodį

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kaip ir supratote iš temos pavadinimo, reiktų, jog padėtumėte išsirinkti sportinį laikrodį. Labai laukiu nuomonių tų, kurie sportuoja ir patys kažkokius laikrodžius turi. Mąstau tarp naujojo, neseniai pasirodžiusio, Suunto 3 Fitness arba kažką iš Suunto Ambit kolekcijos, greičiausiai būtų 3 serijos. Labiau kažkaip domina tas pirmasis, kadangi ten įmanoma treniruočių programas susidaryti ir pan. Pats užsiimu CrossFit'u. Gal kas žinote ir kitų gamintojų, pvz: Garmin, neblogų variantų? Biudžetas būtų iki 250€.

 

p.s. temos pavadinime padariau klaidą. Gal moderatoriai galite ištaisyti?  :lol:

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos, gal kažkas turit Suunto ambit peak3 laikrodį? @Flashas kokį pats įsigyjai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as domejausi del pulso sekimo, tai pasirodo nuo rieso kur skaicioje nei vienas is ju nerodo tiksliai, tuo mano paieska ir pasibaige :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tokios funkcijos aktualiau kaip bėgimas, vaikščiojimas, važiavimas dviračiu... dėl pulso matavavimo širdies ritmo diržais nesidomėjai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu timex dirza su laikrodziu begimui labai geras dalykas! vaziavimui su dviraciu visiskai nevykes, gal del mano kuno padetes susilenkes ant kalninio kai vaziuoju visiskas nesamones rodo...

turiu taip pat sigma R1 dirza per melynadanti jungiasi, kai tik nusipirkau veike puikiai, begiojau daug viskas tvarkoje su endomondo susiriso ir paise grafikus, bet kazkodel po ziemos prisijungia ir atsijungia is karto, bandziau batarke keisti, bet nepadejo...

kiek skaiciau geras variantas Wahoo TICKR arba POLAR H7 bet dar nezinau kuri imsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsigijau suunto 3 fitness. Tikrai nesigailiu. Gal tik gialiuosi, kad pagailėjau 30e ir galėjau pasiimti all black. Tas silver ne taip gražiai žiūrisi, kaip juodas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kokiu atveju neblogas pasirinkimas :) žiūrint į dizainą laikrodžio, tai man asmeniškai labiausiai prie širdies Suunto Spartan Ultra All Black :) kas be ko ir funkcionalumu šustras laikrodis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.