Peršokti prie turinio

Nuotrauka

E3 2018

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Spyro atgims irgi . seni geri laikai su PSX/PS1 ...

gamestop jau nieko nelauke preorderina GT7 ....  :chan:  nejaugi tikrai ... 

RCTRSI4.jpg

idomu kas naujo is BF ar tik naujas BF ar gal Bad Company naujas ko visi laukia. 

• Rayman tai mėgsta

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Tikiuosi info ar net gameplay iš FF7 Remake 

SQUARE ENIX ANNOUNCES E3 2018 STREAMING EVENT

http://www.ign.com/a...streaming-event

Šį pranešimą redagavo Džekeris: 2018-05-08, 19:29

DzekerisLT.png

Džekeris
Mano pranešimai  

Džekeris

PLM Veteranas

• Nariai
  • Turi:PS4, XBOX, Wii
  • PSN vardas:DzekerisLT
  • Steam ID:dzekeris

Patvirtinti žaidimai E3

http://www.ign.com/w...ames_at_E3_2018

Šį pranešimą redagavo Džekeris: 2018-05-12, 23:22

DzekerisLT.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

oi nukentes Days Gone kad atidejo, kai parodys last of us 2 gameplay tai Days Gone atrodys kaip last gen.

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

prie ko tas last of us? tai gal kai parodys ghost of tsushima days gone atrodys kaip last gen? dar pilna zaideju nezaidusiu ir kitu zaidimu ir nauju iseinanciu po last of us, tai jie staiga taps last gen?

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Tas Days Gone atrodo puikiai ir yra open world. Last Of Us nera joks open world. Kokie dar palyginimai gali but, cia 2 skirtingi zaidimai. Juos sieja apokalipse ir pabaisos. Grafiskai atrodo puikiai sitas zaidimas, ir iseis jis kitais metais, tai per ta laika jis dar grafiskai patobules.

justaspt.png

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

Tas Days Gone atrodo puikiai ir yra open world. Last Of Us nera joks open world. Kokie dar palyginimai gali but, cia 2 skirtingi zaidimai. Juos sieja apokalipse ir pabaisos. Grafiskai atrodo puikiai sitas zaidimas, ir iseis jis kitais metais, tai per ta laika jis dar grafiskai patobules.

man tai irgi gerai atrode :) valanda paziurejau, zajabys atrodo :) galejo siemet isleisti, bet kaip ir 90% zaidimu kureju perkele zaidimus i 2019 :D rugseji Spider Man, spali Red Dead Redemption 2, visi isike i kelnes leisti zaidimus, tik atidejineja ir atidejineja :D

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

days gone is parodyto gameplay neatrodo joks open world. kad bus open areas tai cia ne open world. bet pamatysim kaip bus ten. kartais open worldo ir nereikia visai. tada ir nereiktu siaip vadint savo zaidimo open world. 

bet zaidimai kuriu reikes laukt iki 2019 vidurio ar rudenio tai gaus aisku maziau demesio. svarbiau kas jau iseina neuzilgo. kad ir si rudeni

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

days gone is parodyto gameplay neatrodo joks open world. kad bus open areas tai cia ne open world. bet pamatysim kaip bus ten. kartais open worldo ir nereikia visai. tada ir nereiktu siaip vadint savo zaidimo open world. 

bet zaidimai kuriu reikes laukt iki 2019 vidurio ar rudenio tai gaus aisku maziau demesio. svarbiau kas jau iseina neuzilgo. kad ir si rudeni

ka tu cia garuoji? patys kurejais sako kad open world, visur afisuojama kad open world. https://www.playstat.../days-gone-ps4/ reiktu atsidaryt ju puslapi ir paskaityt, pries rasant toki gryba :D

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

tada ju gameplay grybas taip iseina. nesvarbu ka raso, gameplay paziurek ka rodo patys devai ir komentuoja. 

cia turiu omeni ta valandos ilgumo gameplay paskutini kuri rode su devu komentais. gal ne visi dar mate. nieko blogo nera tame kad jis toks bus kad ir ne visai open world. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods