Peršokti prie turinio

Nuotrauka

E3 2018

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

viena ruselis 13 sec pafilmavo offscreen cyberpunk 2077 ,  tik tiek ikele , kol kas neiseme dar video . jie ten apie 45 min mate gameplay negaliu patiket. nejau daugiau niekas nesugebejo tel issitraukt ar kokios mini kameros. 

giphy.gif

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-06-13, 08:46

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

@scalman, matyt situacija pas juos tokia pat kaip mano su telefonu. :D Gal dar pareis koks video.

Nuotrauka

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

Arba pries uzeinant i uzdara konferencija prie iejimo reikejo visus daiktus palikt 

Nuotrauka

Soujiro
Mano pranešimai  

Soujiro
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS Vita
  • PSN vardas:SoujiroUK

Ei, taip nesazininga delinkas mane vel ryte buvo pasiuntes... moderatorius istryne mano ir jo posta, taip ir nesuzinosiu kur jis mane pasiunte, sieno ravet ar dzinsu nauju ieskot (: delinkai jei ka i pm parasyk ka rasiai, esu geros nuotaikos man jos savo necenzurine leksika nesugadinsi turbut (:

SoujiroUK.png

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Ei, taip nesazininga delinkas mane vel ryte buvo pasiuntes... moderatorius istryne mano ir jo posta, taip ir nesuzinosiu kur jis mane pasiunte, sieno ravet ar dzinsu nauju ieskot (: delinkai jei ka i pm parasyk ka rasiai, esu geros nuotaikos man jos savo necenzurine leksika nesugadinsi turbut (:

Nesiunciau ryte taves niekur, parasiau, kad neatspejai, nes negyvenu su mama daugiau negu 10m. Visiem pasitaiko blogu dienu, o pyktis per tokias dienas buna nukreiptas i provokacijas. Rasiau, kad ir as nusipezu, bet nereikejo manes taip uzbadyt, ir zodziu placiai taves atsiprasiau. :) Atsiprasau ir dabar uz savo necenzurinius zodzius ir slykscius issisokimus

• tymbarkFM tai mėgsta
Nuotrauka

Soujiro
Mano pranešimai  

Soujiro
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS Vita
  • PSN vardas:SoujiroUK

Siaip as taves nebadziau, tik viena citata uzkliuvo del valdomo personazo ir tiek.(: zodziu as pats idiotiskai siek tiek puoliau rasyt ant taves Sorry ir taika.

• tymbarkFM tai mėgsta

SoujiroUK.png

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Siaip as taves nebadziau, tik viena citata uzkliuvo del valdomo personazo ir tiek.(: zodziu as pats idiotiskai siek tiek puoliau rasyt ant taves Sorry ir taika.

Taika  :grt:

• CerberusLT tai mėgsta
Nuotrauka

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

pirma karta matau, kad forume zmones sugeba susitaikyt :D

• SoulReaver, tomashex, Flashas ir dar 3 kt. tai mėgsta

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM
Ne į temą
o dabar galite pasibuciuoti, blin ne ta parašiau paspausti vienas kitam ranka
:):)
  • tomashex tai mėgsta

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Ne į temą

Man siaip patiko nes primine senus gerus laikus kai buvo PS3 ir Xbox 360 fan clubai. :) xe

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods