scalman

E3 2018

Rekomenduojami pranešimai

viena ruselis 13 sec pafilmavo offscreen cyberpunk 2077 ,  tik tiek ikele , kol kas neiseme dar video . jie ten apie 45 min mate gameplay negaliu patiket. nejau daugiau niekas nesugebejo tel issitraukt ar kokios mini kameros. 


giphy.gif

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei, taip nesazininga delinkas mane vel ryte buvo pasiuntes... moderatorius istryne mano ir jo posta, taip ir nesuzinosiu kur jis mane pasiunte, sieno ravet ar dzinsu nauju ieskot (: delinkai jei ka i pm parasyk ka rasiai, esu geros nuotaikos man jos savo necenzurine leksika nesugadinsi turbut (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ei, taip nesazininga delinkas mane vel ryte buvo pasiuntes... moderatorius istryne mano ir jo posta, taip ir nesuzinosiu kur jis mane pasiunte, sieno ravet ar dzinsu nauju ieskot (: delinkai jei ka i pm parasyk ka rasiai, esu geros nuotaikos man jos savo necenzurine leksika nesugadinsi turbut (:

Nesiunciau ryte taves niekur, parasiau, kad neatspejai, nes negyvenu su mama daugiau negu 10m. Visiem pasitaiko blogu dienu, o pyktis per tokias dienas buna nukreiptas i provokacijas. Rasiau, kad ir as nusipezu, bet nereikejo manes taip uzbadyt, ir zodziu placiai taves atsiprasiau. :) Atsiprasau ir dabar uz savo necenzurinius zodzius ir slykscius issisokimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip as taves nebadziau, tik viena citata uzkliuvo del valdomo personazo ir tiek.(: zodziu as pats idiotiskai siek tiek puoliau rasyt ant taves Sorry ir taika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip as taves nebadziau, tik viena citata uzkliuvo del valdomo personazo ir tiek.(: zodziu as pats idiotiskai siek tiek puoliau rasyt ant taves Sorry ir taika.

Taika  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o dabar galite pasibuciuoti, blin ne ta parašiau paspausti vienas kitam ranka
:) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Man siaip patiko nes primine senus gerus laikus kai buvo PS3 ir Xbox 360 fan clubai. :) xe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.