Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Telefonai.eu - mums reikia Tavęs!

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

lucosius
Mano pranešimai  

lucosius
  • Naujokai

Išmaniųjų telefonų naujienų ir apžvalgų portalas Telefonai.eu ieško naujų komandos narių, kurie norėtų prisidėti prie projekto plėtros ir kartu realizuoti savo įgūdžius ar įgauti naujų. Šiuo metu projekto komandą sudaro keturi entuziastai, kurie savo laisvą laiką skiria tam, jog projektas judėtų į priekį, o vartotojai rastų kuo daugiau įvairiausios informacijos. Manai, jog galėtum būti naudingas ir padėtumėte portalui judėti toliau į priekį? Kviečiame prisijungti prie mūsų jau dabar!

Kodėl verta prisijungti prie projekto?
  1. Galimybė bendrauti su kitais šią sritį išmanančiais žmonėmis;
  2. Galimybė gauti išbandyti naujausius išmaniuosius telefonus ar jų priedus;
  3. Galimybė praplėsti savo žinias, įgauti naujų žinių bei pasidalinti savosiomis su kitais;
  4. Galimybė apsilankyti renginiuose, kurie tiesiogiai susiję su išmaniaisiais telefonais;
Ko mes reikalaujame iš Jūsų?
  1. Gebėjimo rašyti taisyklinga lietuvių kalba;
  2. Noro skirti bent keletą akimirkų per dieną šiam projektui;
  3. Nepatingėti parašyti el.laiško mums!

Visuomet ieškojome ir ieškosime bendraminčių, todėl jeigu norite prisidėti prie projekto plėtros, tačiau nenorite rašyti - parašykite vis tiek. Kiekvienas žmogus, kuris gali prisidėti prie projekto - aukso vertės! Su mumis susisiekti galite el.paštu press[eta]telefonai.eu. Na, o jeigu nenorite prisidėti, tai kviečiame palikti komentarą šioje temoje apie projektą!

• Altec128 ir CerberusLT tai mėgsta

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128

Daznai paskaitau jusu straipsnius, nes domiuosi telefonais ;D

Nuotrauka

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS
  • Steam ID:fusilade9000

Galvojau jog čia koks scam ar kokia reklama kur "mano drauges drauge uzdirba 5000 vien sededama prie kompo" :D O pasirodo jog normalus tinklapis. :D

• CerberusLT tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods