Rekomenduojami pranešimai

NVIDIA GeForce RTX2080Ti cannot run Battlefield 5’s RTX with constant 60fps at 1080p on Ultra settings

 

301878_1IfWbVh74C_1.png

 

301879_X1JTrFpwrU_2.png

 

301880_d4oknosefu_3.png

 

301881_f84u4ZjAZh_6.png

 

301882_55z0HKPcJa_7.png

 

301883_0qQKSV9ohs_8.png

 

O cia sioks toks testas:

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie pirmieji ispudziai mp? geriau nei bf1, kuris labai greit atsibodo man asmeniskai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kantrybės gi. Niekas dar jo neturi :P

 

Apie atsibodimą.. 4fun patikrinau, kiek laiko žaidžiau kiekvieną iš dalių:

  • bfbc2: 214h 19m 09s
  • bf3: 308:20:50
  • bf4: 398:25:00
  • bfh: 61:03:41
  • bf1: 159:41:29
  • bfv: diskas_jau_pakeliui

Kažkodėl nuojauta kužda, kad be keleto nereikšmingų detalių, BF V iš esmės yra tas pats BF1 su minimaliai pakeistomis tekstūromis.

Kadangi BF1 man nėra geriausias serijos žaidimas (geriausias nebent techniškai), tai nieko per daug nesitikiu ir iš BF V.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar neiskenciau ir nusipirkau X1X, kadangi man patiko beta MP, kas laaaaabai keista, nes 99% pasaulio ji nepatiko, tai jau turiu. MP praktiskai zaidimu visiskai nelosiu bet sita kazkodel Beta nenulipdamaa losiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas palost MP siek tiek XOne versija?, XBL vardas:SoulReaver LTU

 

Edir: anybody?

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomūs reikalai vyksta su BF V kainomis.

Vos dešimt dienų po išleidimo ir pilnas internetas reklamų su galimybe nusipirkti ir už 29.99$/£.

Kad ir PSN'e 39.99 (daugiau nei 10£ pigiau nei retail)

 

Man shopto dar užsakymo nepristatė už didesnę kainą nei šiuo metu galima nusipirkti :)

 

f0f2e6f377092e44982ad77b412ce9c5.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AAA zaidimai tampa jau nebe tokie idomus turbut. Juos kuria gerus, bet tuscius. Na, o kaina, kaip speliojama, tokia maza del mazo pirkimo ir nepateisintu lukesciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nezinau, as zmogus kuriam MP praktiskai neegzistuoja nuo tu laiku kai su draugais losdavom cod zombiu rezima pc, ar modern warfare 4 Mp, dabar nebeliko su kuo lost, laikai pasikeite. Bet.., man patinka BF V MP, keista bet siuo metu losiu kasdien praktiskai, gaila is forumo nera losianciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka noret, tokie zaidimai perdaug nuejo i lankas. visoks political corectness, swj, ir kitas bullshit, dar microtransanction ir susideda. plius pareikimai kaip kad " nepatinka, tai n.x ir nepirk" neprideda nieko tai kompanijai, o EA viena blogiausiu kompaniju aplamai. dauguma kompaniju nuejo i lankas. praktiskai kardana laiko tik Sony, CD Project ir dar keletas, kitos kompanijos suda stumia, naturalu kad zaidimu kokybe prasteja, customer servisas prasteja ir t.t.. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir paminėjo, žaidimai geri bet be sielos. Man battlefield'as baigėsi po bad company dalių, nes kažkaip dingo tas toks varikliukas, kuris pastoviai kabliuoja ir varo tave žaisti. Battlefield 1 - toks dar dar, lyg bandymas grįžti atgal prie senų šaknų, bet vėlgi, greitai pabodo ir kažkada pasijungiau, tai ir tų žaidžiančių palyginus nėra daug.

Šito penkto nebandžiau, bet tikriausiai nusipirksiu, kaip ir visus kitus, tiesiog pabandymui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasnors apart manes losia forume ji mp?

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.