Džekeris

Dragon Ball Heroes (TV Series, 2018)

Rekomenduojami pranešimai

MV5BMTY0MTA5Y2YtYmIwNS00N2M4LThlZGUtNTQ2

 

Čia bus non-canon kiek aš žinau, Ir Bus iš kitu universe Gokas ir pan, net gi iš Xenoverse Mira su Towa kiek iš kalbu supratau, o pirmoji serija pasirodys liepos 1d. ir serijos kaip spėjama bus prieinamos žiūrėti čia http://www.carddass.com/dbh/sdbh/prison_planet/ paspaudus ant Movies, o pirmoji saga vadinsis prison planet. Ir pirmoje serijoje kausis bent sprendžiant iš Story tame puslapyje SSJ4 Gokas prieš SSGSS Goka.

 

 

 

 

iMDB: https://www.imdb.com/title/tt8433216/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meh. Geriau kokį Love Live žiūrėkit. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas per huine, maniau bus perkurtas... Tokios bus geresnis už "Dragon ball super", aišku turnyras visatų patiko tik tas ir patiko....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@CerberusLT čia non-canon tai yra ne pačio Akiros, nes bus Bardokas SSj3 Broly SSj4 kiek skaičiau, čia labiau marketinginis anime žaidimui Dragon ball heroes, bet jeigu bus geresnis už DBS tada jeigu bus antras DBS sezonas Akirai teks pasistengti :D  o man mintis su visom universe gan patinka senai norėjai kad į anime į pieštų Towa su Mira kas lošėt xenoverse tie žinot kas čia tokie. bet nėra jokios info kiek serijų bus ir kokie veikėjai bus šiame universe mission be tų kas ant cover'io.


Papildau: Na Black Goku arc'a man ir už turnyrą geresnė :) realiai man turnyro ir black goku arc'os geriausios. Pamenu vaikystėje kai su draugias kalbėdavom ir sakydavo b** faina būtų kad kokį evil goku padarytų, manau kad ne mes vieni kieme to norėjom, todėl akira ir padarė fanservice black goku arc'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia kaip žaidimo promotionas ar in game footage. Ne canon ir nelabai įdomu, nebent tik šiaip pažiūrėt fantazijas, nes čia tiesiog visi įmanomi veikėjai turi visas įmanomas transfomracijas ir pan, pvz Gokas SSJ Blue kovėsi su Goku SSJ 4 ir Blue laimėjo. Pats su savim kovės. :D Vistiek nieko jie nekurs naujo, nes visas dėmesys yra šiuo metu į gruodį išeisianti filmą ir iki to laiko tikrai nieko canon neišleidinės. O naujos tikros serijos bus spėju tik kokį kitų metų balandį arba net liepą ir tik su ta sąlyga jog filmas nusiseks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.